ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

25-26 sierpnia br. na obiekcie sportowym OSiR w Słubicach odbyły się XXV Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Województwo Łódzkie reprezentowaliśmy w dyscyplinach dla bloku integracyjnego, przeciąganiu liny, ciężarów, w trójboju dla władz samorządowych. W wyniku rywalizacji dla bloku integracyjnego nasze województwo, które reprezentowało MG LKS Zelów w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce. W klasyfikacji ogólnej igrzysk województwo łódzkie zajęło 2 miejsce w Polsce.

Do tego sukcesu przyczynili się zajmując:
4 miejsce – Paulina Smolna w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii powyżej 70 kg
5 miejsce – Agata Woźniak w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii wagowej do 70 kg
5 miejsce – Kamil Wojtczyk, w podnoszeniu odważnika 17,5 kg w kategorii powyżej 5 kg, oraz 5 miejsce w przeciąganiu liny mężczyzn
6 miejsce – drużyna kobiet w przeciąganiu liny w składzie Paulina Smolna, Agata Woźniak, Aleksandra Sima, Magdalena Zawodzińska, Martyna Michalak.
9 miejsce – w trójboju władz samorządowych (Andrzej Gudzio)

W bloku integracyjnym Magdalena Zawodzińska zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. Zwyciężyła w konkurencji rzut lotką, rzut piłką lekarską, 2 miejsce w skoku w dal.
Miłosz Sadziński – 3 miejsce w biegu na 60 m
Adela Szafrańska – 3 miejsce w rzucie ringo.

Opiekunem reprezentacji MG LKS Zelów: Andrzej Gudzio - Prezes MG LKS Zelów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych sukcesów, oraz startu w tegorocznych Igrzyskach LZS.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna