Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz Ludowe Zespoły Sportowe ZSP w Zelowie serdecznie zapraszają 10 listopada 2019 roku, oficjalne rozpoczęcie od godziny 15:00 do hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie (ul. Kilińskiego 5) mieszkańców miasta i gminy Zelów do wzięcia udziału w tegorocznych halowych igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. W igrzyskach organizowanych przez nasze Zrzeszenie mogą brać udział i startować wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, młodzież reprezentująca daną szkołę, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i inne organizacje działające w naszej gminie.

  Igrzyska zostaną przeprowadzone w następujących konkurencjach kobiecych oraz męskich: szachy, warcaby, tenis stołowy, rzut lotką, biegi przełajowe, przeciąganie liny (2 mężczyzn + 1 kobieta), wielobój sprawnościowy oraz podnoszenie 17,5 kg odważnika. Każdy uczestnik lub uczestniczka w poszczególnej konkurencji będzie wliczana/ wliczany do punktacji drużynowej igrzysk (szczegóły punktacji w regulaminie igrzysk - załącznik ). Przypominamy, iż zawodniczka / zawodnik może startować tylko i wyłącznie w jednej z konkurencji. W danej konkurencji dana drużyna może wystawić maksymalnie dwie zawodniczki i dwóch zawodników. Suma punktów z konkurencji indywidualnych daje kolejność końcową w punktacji drużynowej.

  UWAGA! W związku z tym, iż dyscyplina tenisa stołowego żeńskiej oraz męskiej trwa dużej niż pozostałe dyscypliny, oficjalne rozpoczęcie tej dyscypliny będzie o godzinie 14:00. Jednocześnie zwracamy się z prośbą minimum 15 minut przed planowaną konkurencją o stawienie się uczestniczki / uczestnika w miejscu przeprowadzenia danej dyscypliny sportowej.

  Zwycięzcy poszczególnej konkurencji będą reprezentować naszą gminę na Igrzyskach Wojewódzkich - 24 listopada br. w Moszczenicy.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym regulaminem igrzysk

 

Życzymy powodzenia! Serdecznie Zapraszamy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA