22 listopada br. w hali sportowej w Moszczenicy odbyły się coroczne Halowe Igrzyska LZS Sportowo-Rekreacyjne województwa łódzkiego. W tegorocznej rywalizacji szczebla wojewódzkiego udział wzięło dziesięć reprezentacji gmin. Powiat bełchatowski reprezentowała gmina Zelów - MG LKS Zelów, gminę Bełchatów - LZS Bełchatów, gminę Kleszczów - LKS "Omega" Kleszczów. Startowano w dziesięciu konkunrecjach sportowych kobiet i mężczyzn oraz w bloku integracyjnym. Ekipa MG LKS Zelów składała się z młodzieży z ZSP i ZSO w Zelowie, LZS w Kurowie i Łobudzicach oraz OSP Wygiełzowie.

     W wyniku rywalizacji po niezwykle zaciętej punktowej rywalizacji MG LKS Zelów ostatecznie uplasowała się na drugim miejscu z dorobkiem punktów 85,0. (Do przed ostatniej dyscypliny prowadziliśmy w tabeli). I - gmina Rozprza 98 pkt, III - Wola Krzysztoporska 80 pkt, IV - Gorzkowice 66,5 pkt, V - Moszczenica 64,5 pkt, VI - Kleszczów 54 pkt, VII - gmina Bełchatów 52,5 pkt, VIII - Koluszki 45,5 pkt, IX - Opoczno 45,0 i X - Kietlin - 13 pkt.

     Nasza reprezentacja najlepiej wypadła w dyscyplinach: I miejsca - biegi przełajowe mężczyzn, wielobój sprawnościowy Oskar Niewiadomski, Mateusz Wojciechowski, II miejsca w dyscyplinie która zapewniła nie małe emocje - Dominika First, Paweł First, Adam Bartczak (ZSP w Zelowie), III miejsca w konkurencji szachy kobiet - Olga Kopeć, warcaby kobiet - Sylwia Trębacz, i podnoszeniu odważnika 17,5 kg. W imieniu zarządu MG LKS Zelów dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorowe reprezentowanie naszej gminy na szczeblu wojewódzkim.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA