Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

    9 kwietnia br. w Drużbicach reprezentacja miasta i gminy Zelów wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych. Drużyna składała się z 4 uczestniczek i uczestników. Grano na dystansie siedmiu rund, system gry szwajcarski. Każda z gmin mogła wystawić tylko jedną reprezentacje danej gminy. W drużynówce mężczyzn walka pomiędzy  pierwszą a drugą drużyną trwała do ostatniej rundy. Ostatecznie po ciężkich trudach MG LKS Zelów zwyciężył pokonując mocny zespół z LZS Drużbice, który w poprzednich latach zwyciężał. Wśród kobiet tradycyjnie MG LKS Zelów został sklasyfikowany na trzecim miejscu.

 

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna