Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

 
 
  13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie dh. Szczepana Krajdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, III – OSP Bujny Szlacheckie, IV – OSP Pożdżenice, V – OSP Grabostów.
 
O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!
 
Jednocześnie zapraszamy również już w najbliższą niedzielę na Orlikowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka dla drużyn piłkarskich z miasta i gminy Zelów. 20.09.2020r, godz. 15:00, Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie. Organizatorem jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. Zapraszamy.
 
 
 
 
 
  13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie dh. Szczepana Krajdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, III – OSP Bujny Szlacheckie, IV – OSP Pożdżenice, V – OSP Grabostów.
 
O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{jcomments on} 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

WYSZUKIWARKA