Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

 
 
  20 września br. na obiekcie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbył się coroczny turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. W turnieju udział wzięło 6 amatorskich drużyn piłkarskich reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne, oraz dwie lokalne drużyny. W wyniku rywalizacji bezkonkurencyjnie okazała się drużyna Metanolu, która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie mecze wpuszczając tylko jedną bramkę. Nie zabrakło też śmiesznych incydentów w końcówce jednego ze spotkań, w sytuacji gdy drużyna chciała oddać strzał na bramkę w obronę wybiegł pies i skutecznie wybronił drużynę atakującą rywala wybijając piłkę z bramki. Na całe szczęście skończyło się to humorystycznie po mimo iż drużyna z pewnością mogła podwyższyć meczową przewagę - obyło się bez kartki dla czteronożnego pupila (foto z relacji z psem w roli głównej), przez co został przerwany i zakończony końcowym gwizdkiem.
 
 
  20 września br. na obiekcie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbył się coroczny turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. W turnieju udział wzięło 6 amatorskich drużyn piłkarskich reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne, oraz dwie lokalne drużyny. W wyniku rywalizacji bezkonkurencyjnie okazała się drużyna Metanolu, która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie mecze wpuszczając tylko jedną bramkę. Nie zabrakło też śmiesznych incydentów w końcówce jednego ze spotkań, w sytuacji gdy drużyna chciała oddać strzał na bramkę w obronę wybiegł pies i skutecznie wybronił drużynę atakującą rywala wybijając piłkę z bramki. Na całe szczęście skończyło się to humorystycznie po mimo iż drużyna z pewnością mogła podwyższyć meczową przewagę - obyło się bez kartki dla czteronożnego pupila (foto z relacji z psem w roli głównej), przez co został przerwany i zakończony końcowym gwizdkiem.
 
Kolejność końcowa miejsc przedstawia się następująco:
I - Metanol
II - Mauryców
III - ZSP Zelów
IV - OSP Pożdżenice
V - OSP Bujny Szlacheckie
VI - OSP Łobudzice
OSP Łobudzice - Metanol 0:4
Mauryców - OSP Bujny Szlacheckie 6:0
ZSP Zelów - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - Metanol 0:2
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:1
Mauryców - ZSP Zelów 0:0
OSP Pożdżenice - Metanol 0:1
OSP Bujny Szlacheckie - ZSP Zelów 0:3
OSP Łobudzice - Mauryców 1:3
ZSP Zelów - Metanol 0:3
OSP Pożdżenice - Mauryców 0:2
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 2:1
Mauryców - Metanol 1:2
ZSP Zelów - OSP Łobudzice 4:1
OSP Pożdżenice - OSP Bujny Szlacheckie 5:0
 
Gratulujemy zwycięskiej drużynie, oraz przybyłym drużynom startu.
 
 

 

 

 

 

 

 

 Obszerniejsza relacja zdjęciowa dostępna na profilu facebookowego naszego klubu sportowego, zapraszamy również do polubienia naszego profilu.

www.facebook.com/lkszelow

 

 

 

 

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

WYSZUKIWARKA