10 kwietnia br w kompleksie sportowym Solpark Kleszczów odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn, gdzie drużyna MG LKS Zelów zdobyła wicemistrzostwo powiatu. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących gminy, które wywalczyły awans po wcześniejszych eliminacjach gminnych. Drużyna MG LKS Zelów w fazie grupowej zwyciężyła 2:1 obrońców tytułu z tamtego roku drużynę z gminy Bełchatów. W drugim meczu fazy grupowej MG LKS Zelów pokonał LKS "Omega" Kleszczów z wynikiem 2:0  co dało  bezpośrednie wejście do finału. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z LZS "Siatkarz" Drużbice w którym po niezwykle trudnej walce uznaliśmy wyższość rywalowi przegrywając 0:2. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Skład wicemistrzów powiatu: Marcin Dylewicz, Dariusz Pawłowski, Piotr Kopala, Paweł Burasiewicz, Adrian Kaczor, Marcin Dymiński, Rafał Krysiak, Łukasz Krysiak, Wiktor Martyniak, Bartłomiej Werner. Końcowa kolejność miejsc: I - LZS "Siatkarz" Drużbice, II - MG LKS Zelów, III - LKS "Astoria" Szczerców.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA