12 grudnia 2014 roku w Zelowskim Domu Kultury w Zelowie podczas uroczystości powiatowych odbyło się również Podsumowanie Roku Sportowego Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie za 2014 rok.

 

DZIESIĄTKA SPORTOWCÓW 2014 ROKU.

I - Oracz  Michał ULKS „KUSY” Łobudzice  (Tenis Stołowy)

II - Trębacz Sylwia LZS Kurów (Warcaby)

III - Bednarek Rafał LZS ZSP Zelów (Lekkoatletyka)

IV - Kopeć Olga Gimnazjum Łobudzice (Szachy)

V - Malenta Bartłomiej LZS ZSP Zelów (Lekkoatletyka)

VI - Pawlak Mateusz ULKS ZSO Zelów (Lekkoatletyka)

VII - Wincławska Żaneta SP „4” Zelów Lekkoatletyka)

VII - Gołuch  Paulina SP „2” Zelów (Lekkoatletyka)

VIII - Karbowniczak Martyna SP „2” Zelów (Lekkoatletyka)

VIII - Sobolewska Emilia  SP „4” Zelów (Lekkoatletyka)

IX  - Woźniak Hubert ULKS ZSO Zelów (Lekkoatletyka)

X - Jabłoński  Jakub   SP Wygiełzów (Lekkoatletyka)

 

ODKRYCIE SPORTOWE ROKU

I - Stawowczyk Przemysław SP „4” Zelów (Lekkoatletyka)

II - Werner Marta  SP „2” Zelów (Lekkoatletyka)

BLOK INTEGRACYJNY

Beton  Justyna - SPON Zelów

Nowak Kamil - SPON Zelów

TRENER-WYCHOWAWCA

Gudzio Andrzej - LZS ZSP Zelów

Konieczny Jan - ULKS „Kusy” Łobudzice

Kryza  Mariusz - ULKS ZSO Zelów

Kuligowski Cezary SP „4” Zelów

Pawełoszek Jacek   SP „2” Zelów

Semaszczuk Elżbieta SP Wygielzów

Wędzik  Dorota SP „4” Zelów

 

DZIESIĄTKA SPORTOWCÓW 2014 ROKU.


I – ORACZ MICHAŁ, ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy

Udział w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w kategorii wiekowej kadet

I - W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS kadetów w grze pojedynczej

I - W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS kadetów w grze podwójnej

II - W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS kadetów w grze pojedynczej

I - W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS kadetów w grze podwójnej

IV - W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS kadetów w grze mieszanej

Uzyskał awans z zespołem ULKS „KUSY” Łobudzice do III ligi


II – TRĘBACZ SYLWIA, LZS Kurów, warcaby

I - Mistrzyni województwa Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych

I - Mistrzyni województwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych

I - Mistrzyni w halowych igrzyskach LZS  w warcabach 64-polowych

I - Mistrzyni powiatu bełchatowskiego LZS w warcabach 64-polowych

I - Mistrzyni powiatu bełchatowskiego LZS w warcabach 100-polowych


III – BEDNAREK RAFAŁ, LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka

II - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

I - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w sztafecie 4x100m

I - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w sztafecie 4x400m

II - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich na dystansie 100m

II - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich na dystansie 200m


IV – KOPEĆ OLGA, gimnazjum Łobudzice, szachy

II - Wicemistrzyni Polski w kategorii juniorek do 13-lat (Spała)

IV - Mistrzyni makroregionu, uzyskała awans do Mistrzostw Polski

IV - Wojewódzkie mistrzostwa Zrzeszenia LZS w szachach „złota wieża”

V – MALENTA BARTŁOMIEJ, LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka

I - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w sztafecie 4x400m

I - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w skoku w dal

I - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w skoku wzwyż

IV - W wojewódzkich igrzyskach LZS, kategoria: skok w dal

 

VI – PAWLAK MATEUSZ, ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka

II - W Ogólnopolskich Biegach Przełajowych na dystansie 1500 m - Wolbórz

II - W Wojewódzkich Biegach Przełajowych - Wolbórz

I - W mistrzostwach województwa w LA – 200m

II - W mistrzostwach województwa LZS – sztafeta szwedzka

 

VII – WINCŁAWSKA ŻANETA, SP „4” Zelów, lekkoatletyka

I - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

I - W mistrzostwach województwa szkół podstawowych w sztafecie szwedzkiej

I - W II rzucie ligi lekkoatletycznym – sztafeta szwedzka

III - W mistrzostwach województwa szkół podstawowych na dystansie 200m

 

VII – GOŁUCH PAULINA, SP „2” Zelów, lekkoatletyka

I - W mistrzostwach województwa LA Z LZS szkół podstawowych – skok w dal

I - W wojewódzkich biegach przełajowych – 800m

II - W mistrzostwach województwa LA Z LZS szkół podst. sztafeta szwedzka

 

VIII – SOBOLEWSKA EMILIA, SP „4” Zelów, lekkoatletyka

I - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

III - w wojewódzkiej lidze LA

IV - W mistrzostwach województwa szkół podstawowych na dystansie 600m

V  - W Wojewódzkich Biegach Przełajowych - Wolbórz

 

VIII – KARBOWNICZAK MARTYNA, SP „2” Zelów, lekkoatletyka

IX - W ogólnopolskich biegach przełajowych

II         W mistrzostwach województwa LA Z LZS szkół podst. sztafeta szwedzka

IV       W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS w LA na dystansie 200m

IV       W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

II         W II rzucie ligi lekkoatletycznym – 600m

 

IX – WOŹNIAK HUBERT, ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka

III - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w LA – skok wzwyż

III - W mistrzostwach województwa Z LZS szkół średnich w LA – 4x100m

III - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

III - W Ogólnopolskich Biegach Przełajowych - Wolbórz

 

X – JABŁOŃSKI JAKUB, SP Wygiełzów, lekkoatletyka

IV - W Ogólnopolskich Biegach Przełajowych - Wolbórz

I -  W Wojewódzkich Biegach Przełajowych - Wolbórz

 

WERNER MARTA – SP „2” Zelów

II - W mistrzostwach województwa szkół podstawowych – sztafeta szwedzka

VIII - Ogólnopolskie Biegi Przełajowe - Wolbórz

IV - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

III - W Wojewódzkich Biegach Przełajowych - Wolbórz

IV - W wojewódzkiej lidze LA na dystansie 6000 m

 

ODKRYCIE SPORTOWE

STAWOWCZYK PRZEMYSŁAW – SP „4” Zelów

II - W wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

IV - W mistrzostwach województwa szkół podstawowych na dystansie 600m

IV - W Wojewódzkich Biegach Przełajowych - Wolbórz

 

                        BLOK INTEGRACYJNY

BETON JUSTYNA – SPON Zelów

Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Słubicach

I - Indywidualnie w tenisie stołowym

II - Tenis stołowy w kategorii debel

II - Tenis stołowy w kategorii mikst

Uczestnik halowych Igrzysk LZS w Moszczenicy

II - Indywidualnie w tenisie stołowym

 

NOWAK KAMIL – SPON Zelów

Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Słubicach

IV - Indywidualnie w tenisie stołowym

IV - Tenis stołowy w kategorii debel

V - Rzut lotką

V - Rzut do kosza

Uczestnik letnich igrzysk LZS w Ręcznie

Uczestnik halowych Igrzysk LZS w Moszczenicy

 

TRENER-WYCHOWAWCA

Gudzio Andrzej - LZS ZSP Zelów

Konieczny Jan - ULKS „Kusy” Łobudzice

Kryza  Mariusz - ULKS ZSO Zelów

Kuligowski Cezary - SP „4” Zelów

Pawełoszek Jacek - SP „2” Zelów

Semaszczuk Elżbieta - SP Wygielzów

Wędzik Dorota - SP „4” Zelów

 

INNE WYRÓŻNIENIA

Wyróżnienie dla drużyny OSP „Żelaźniak” Chajczyny za dotychczasowe osiągnięcia zdobyte w 2014 roku, podziękowanie w reprezentowaniu miasta i gminy Zelów podczas imprez ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych w dyscyplinie piłki nożnej.

 

Oficjalny szczegółowy komunikat (.pdf)

Galeria zdjęć

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA