Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza na coroczne miejsko-gminne halowe igrzyska Zrzeszenia LZS. Igrzyska odbędą się 25 listopada br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie o godzinie 15:00. W igrzyskach startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, szkoły, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, SPON i inne organizacje. Zawodnik / zawodniczka może startować tylko w jednej konkurencji.

  W danej konkurencji dana drużyna może wystawić maksymalnie dwóch zawodników i dwie zawodniczki. Suma punktów z konkurencji indywidualnych daje kolejność w punktacji drużynowej. Zawodnicy powinni posiadać strój i obuwie sportowe. Igrzyska odbędą się w następujących konkurencjach: szachy, warcaby, tenis stołowy, rzut lotką, biegi przełajowe, przeciąganie liny, wielobój sprawnościowy, odważnik. Celem igrzysk jest wyłonienie reprezentacji Zelowa na igrzyska wojewódzkie, które odbędą się 2 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Łobudzicach. Poniżej zamieszczamy regulamin.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA