OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

    Podczas uroczystości podsumowania roku sportowego miasta i gminy Zelów 11 grudnia br. w Zelowie odbyło się również powiatowe podsumowanie sportowo-rekreacyjne w którym udział wzięli najlepsi sportowcy z powiatu bełchatowskiego, goście zaproszeni oraz przedstawiciele gmin. W wyniku całorocznej rywalizacji w gronie dziesięciu najlepszych na IX miejscu został sklasyfikowany Michał Oracz który reprezentował ULKS "KUSY" w Łobudzicach. W kategorii Odkrycie Sportowe Roku została wyróżniona Julita Rękiewicz ze Szkoły Podstawowe nr 4 i Jakub Wrzesiak ze Szkoły Podstawowej nr 2. Spore osiągnięcia w skali krajowej osiągnęła nasza młodzież, młodzież która reprezentowała gminę, powiat oraz województwo podczas imprez sportowych szczebla powiatowego, wojewódzkiego oraz centralnego. Jest to młodzież ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Zelowie. Wśród najlepszych w/w kategorii duże sukcesy osiągała Justyna Beton, Kamil Nowak i Michał Kluka. W kategorii trener-wychowawca za dotychczasowy wkład oraz sukcesy w tenisie stołowym został wyróżniony Jan Konieczny z ULKS "KUSY" w Łobudzicach. Miło nam zakomunikować idź w punktacji generalnej w rywalizacji sportowej gmin nasza gmina Zelów zajęła I miejsce pokonując dużo bogatszą gminę Kleszczów. Gratulujemy sukcesów zdobytych w tym roku i życzymy jeszcze większych osiągnięć w nadchodzącym 2016 roku! 

 

Szczegółowe rezultaty osiągnięte przez wszystkich wyróżnionych

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Partnerzy:

Zapisz się!

Regulamin
ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA