OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 

    8 grudnia 16. Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie odbyło się uroczyste Miejsko-Gminne Podsumowanie roku Sportowo-Rekreacyjnego za 2016 rok. W uroczystościach udział wzieli mieszkańcy miasta i gminy Zelów, zelowska szkolna młodzież, nauczyciele wychowania-fizycznego, dyrektorzy szkół. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych laureatów tegorocznego plebiscytu.

Najlepsza 10 sportowców 2016 roku:

1. Pawlak Mateusz (ULKS ZSO Zelów), lekkoatletyka

2. Malenta Magdalena (ZSP Zelów), lekkoatletyka

3. Anglart Mateusz (ZSP Zelów, lekkoatletyka

4. Szmigielski Mateusz (ULKS ZSO Zleów), lekkoatletyka

5. Trębacz Sylwia (LZS Kurów), warcaby

6. Błoch Emilia (SP 4 Zelów), lekkoatletyka

6. Wójcik Hubert (SP 4 Zelów), lekkoatletyka

7. Werner Marta (SP 2 Zelów), lekkoatletyka

7. Frątczak Aneta (ULKS "KUSY" Łobudzice), tenis stołowy

8. Wrzesiak Jakub (ULKS ZSO Zelów), lekkoatletyka

8. Niewiadomski Oskar (LZS ZSP Zelów), lekkoatletyka

9. Martyniak Zuzanna (SP 2 Zelów, ULKS "KUSY" Łobudzice), lekkoatletyka

10. Pogocki Maksymilian (SP 2 Zelów), lekkoatletyka

 

DZIESIĄTKA SPORTOWCÓW

I – PAWLAK MATEUSZ ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka

I

sztafety męskiej 4 x 200 m w Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Spale

II

na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Spale

I

Na dystansie 300 m w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

II

Sztafety męskiej 4 x 100 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

I

Na dystansie 300 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno

II

Na dystansie 4 x 100 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno

II

Na dystansie 2000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS W Wolborzu.

I

Na dystansie 300 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

II

Sztafety męskiej na dystansie 4 x 100 m w rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

 

II –MALENTA MAGDALENA LZS ZSP Zelów – Lekkoatletyka

VI

Na dystansie 3000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Wolbórz

IX

W piłce nożnej na Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS Tarnowo Podgórne

I

W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS w piłce nożnej – Działoszyn

I

Mistrzostwa województwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych w kategorii wiekowej do 19 lat – Lututów

I

w trójskoku na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

I

W rzucie oszczepem na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

III

W sztafecie 4 x 100 metrów na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

III

W sztafecie 4 x 400 metrów na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

II

Na dystansie 2000 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz

II

W skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała

III

W trójskoku w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce – Spała

III

W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów

 

III – ANGLART MATEUSZ LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka

VII

na dystansie 2000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Wolbórz

I

na dystansie 400 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

III

w trójskoku w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

II

w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów

III

w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce – Spała

 

IV – SZMIGIELSKI MATEUSZ ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka

III

Na dystansie 1000 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

II

Na dystansie 1000 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno

XIII

Na dystansie 3000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz

 

V – TRĘBACZ SYLWIA LZS Kurów – Warcaby

I

W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych

I

W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych

I

W Powiatowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych

I

W Powiatowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych

III

W Drużynowych Mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS
 w warcabach 64-polowych

I

W Drużynowych Mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS
 w warcabach 100-polowych

 

VI – BŁOCH EMILIA Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka

I

Na dystansie 600 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz

IV

Na dystansie 600 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz

IV

na dystansie 600 metrów w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

V

na dystansie 600 metrów w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

II

W sztafecie szwedzkiej w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

I

W sztafecie szwedzkiej w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

III

Na dystansie 600 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

IV

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

 

 

VI – WÓJCIK HUBERT Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka

X

na dystansie 800 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz

III

Na dystansie 200 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

III

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

V

W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów

I

Na dystansie 200 metrów w  I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

III

W sztafecie szwedzkiej w  I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

IV

Na dystansie 200 metrów w  II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

III

W sztafecie szwedzkiej w  II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów

VII

Na dystansie 1000 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała

 

VII – WERNER MARTA Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

I

na dystansie 800 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS - Wolbórz

I

W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki”

I

Na dystansie 600 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała

IV

W sztafecie 4 x 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała

 

VII – FRĄTCZAK ANETA ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy

III

W grze drużynowej kadetek w mistrzostwach województwa łódzkiego organizowanych przez ŁOZTS

III

W grze podwójnej w mistrzostwach województwa łódzkiego organizowanych
przez ŁOZTS

V-VIII

W mistrzostwach województwa łódzkiego kadetek w grze pojedynczej

III

W mistrzostwach województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze podwójnej

V-VI

W mistrzostwach województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek

I

W mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej

Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet

 

VIII – WRZESIAK JAKUB ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka

XVI

W XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS – Wolbórz

II

Na dystansie 1000 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

II

W sztafecie 4 100 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

 

VIII – NIEWIADOMSKI OSKAR LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka

I

W skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała

III

W biegu na dystansie 60 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała

I

W skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

I

W biegu na dystansie 100 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

III

W sztafecie 4 x 100 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski

 

IX – MARTYNIAK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr „2” w Zelowie, ULKS „KUSY” Łobudzice

V-VIII

W grze drużynowej w tenisie stołowym młodziczek  w mistrzostwach województwa

V-VI

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS młodziczek w grze pojedynczej

I

W Wojewódzkich Drużynowych Biegach Sztafetowych – Zelów. Zalew „Patyki

IV

W sztafecie 4 x 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała

XI

W biegu na dystansie 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała

XI

W biegu na dystansie 800 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz

 

IX – POGOCKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie

I

W biegu na dystansie 1000 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała

I

W biegu na dystansie 1000 metrów w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

III

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

II

W biegu na dystansie 1000 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

III

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

V

W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki”

VII

W biegu na dystansie 1000 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz

I

W Halowych Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej

 

X – KOPEĆ OLGA Gimnazjum w Łobudzicach - szachy

Najlepsza zawodniczka miasta i gminy Zelów w XXV Międzynarodowych Mistrzostwach Zelowa w Szachach

III

W Halowych Wojewódzkich Igrzyskach Zrzeszenia LZS woj. Łódzkiego w szachach

 
ODKRYCIE SPORTOWE

GAPIK PAULINA ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy

V

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra indywidualna

III

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra indywidualna

VI

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra podwójna

Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet

 

MITUTA KLAUDIA  ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy

IV

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra indywidualna

II

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra indywidualna

III

W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
– gra podwójna

Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet

 

WASIAK EMILIA – Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka

I

W biegu n dystansie 60 metrów w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

IV

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

II

W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki”

III

W biegu na dystansie 60 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

IV

W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce szkół podstawowych – Kutno

V

W Finale Wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” Zelów

III

W biegu na dystansie 60 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów

I

W sztafecie szwedzkiej w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej
Zrzeszenia LZS - Kleszczów

 

WĘDZIK ANNA – Szkoła Podstawowa nr „2” w Zelowie - Lekkoatletyka

I

Skok w dal w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS – Kleszczów

IV

W sztafecie 4 x 200 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej
Zrzeszenia LZS - Kleszczów

VII

W skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS
w lekkoatletyce - Spała

IX

W skoku w dal w II Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS,  Kleszczów

XI

W biegu na dystansie 600 metrów Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS - Wolbórz

 

GAWLIK MICHAŁ – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie - Lekkoatletyka

IV

W XXI Ogólnopolskich Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS na dystansie
800 metrów - Wolbórz


BLOK INTEGRACYJNY

Beton

Justyna

SPON Zelów

Kluka

Michał

SPON Zelów

Nowak

Kamil

SPON Zelów

 

TRENER-WYCHOWAWCA

SELMASZCZUK

Elżbieta

SP w Wygiełzowie

WĘDZIK

Dorota

SP nr „4” w Zelowie

GUDZIO

Andrzej

LZS ZSP w Zelowie

KULIGOWSKI

Cezary

SP nr „4” w Zelowie

KONIECZNY

Jan

ULKS „KUSY” Łobudzice

KRYZA

Mariusz

ULKS ZSO Zelów

PAWEŁOSZEK

Jacek

SP nr „2” w Zelowie

TARKA

Andrzej

Gimnazjum w Łobudzicach

 

WYRÓŻNIENIA DRUŻYNOWE

Dla najlepszej drużyny Ogólnopolskich Igrzysk Zrzeszenia LZS za promocję miasta i gminy Zelów

LKS Ku Chwale Basketball Zelów

Relacja zdjęciowa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najbliższe zawody sportowe

18 Lis 2018
09:00AM - 03:00PM
Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w koszykówce mężczyźń
13 Gru 2018
04:00PM - 06:00PM
Plebiscyt Gminny
13 Gru 2018
04:00PM - 06:00PM
Plebiscyt Powiatowy
15 Gru 2018
10:00AM - 01:00PM
Plebiscyt Wojewódzki