Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

 

   Jak co roku w okresie wakacyjnej Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie jest organizatorem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Do tegorocznej IV edycji zgłosiło się pięć drużyn sportowych: "Metanol", "Marex" Bachorzyn, LZS OSP Kurów, "Zelowiak" i drużyna "Żelaźniaka". Grano systemem każdy z każdym. 

    Uroczystości podsumowujące tegoroczną edycje odbyły się 30 sierpnia na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie podczas tegorocznych Dni Zelowa. W uroczystościach wzięły udział drużyny, Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes MG LKS Zelów Szczepan Krajda.

Końcowa kolejność miejsc:

I miejsce - drużyna "Metanol" Zelów

II miejsce - drużyna "Marex" Bachorzyn

III miejsce - drużyna "Żelaźniak"

IV miejsce - drużyna "Zelowiak"

V miejsce - drużyna LZS OSP Kurów


 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

 

Końcowy rozkład tabelowy:

 

Film podczas koncertu zespołu muzycznego "Big Cyc"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

WYSZUKIWARKA