Jak co roku w okresie wakacyjnej Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie jest organizatorem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Do tegorocznej IV edycji zgłosiło się pięć drużyn sportowych: "Metanol", "Marex" Bachorzyn, LZS OSP Kurów, "Zelowiak" i drużyna "Żelaźniaka". Grano systemem każdy z każdym. 

    Uroczystości podsumowujące tegoroczną edycje odbyły się 30 sierpnia na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie podczas tegorocznych Dni Zelowa. W uroczystościach wzięły udział drużyny, Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes MG LKS Zelów Szczepan Krajda.

Końcowa kolejność miejsc:

I miejsce - drużyna "Metanol" Zelów

II miejsce - drużyna "Marex" Bachorzyn

III miejsce - drużyna "Żelaźniak"

IV miejsce - drużyna "Zelowiak"

V miejsce - drużyna LZS OSP Kurów


 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

 

Końcowy rozkład tabelowy:

 

Film podczas koncertu zespołu muzycznego "Big Cyc"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA