Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

 

Szanowni Państwo!

  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zamieszczamy również wersje graficzną tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach. W tym roku mamy do zaoferowania szereg nagród finansowych ufundowanych przez sponsorów: XX Mistrzostw, oraz dodatkowo 14 nagród finansowych w poszczególnych kategoriach również tych wiekowych. Łączna pula nagród to aż 7800 zł. Ponadto dla każdego  uczestnika zostanie ufundowany imienny pamiątkowy dyplom okolicznościowy ufundowany przez córkę inicjatora, patrona mistrzostw Ewe Licznar.
 
  Jesteśmy mailowo do Państwa dyspozycji odpowiadając na Państwa zapytania. Przypominamy również o wcześniejszym imiennym zgłoszeniu uczestniczki, uczestnika podając niezbędne informacje do rejestracji: Imię i nazwisko, pełna data urodzenia (niezbędna jest do weryfikacji oraz przypisania poszczególnej zawodniczki / zawodnika do danej kategorii wiekowej), ranking, miejscowość lub nazwę klubu. Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 29 marca br. (piątek) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza zgłoszeniowego ChessArbiter.
 
 
 
 
 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

WYSZUKIWARKA