DZIESIĄTKA SPORTOWCÓW POWIATOWEGO ZRZESZENIA LZS W BEŁCHATOWIE 2018 ROKU.

1. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA Kleszczów) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XXI – Mistrzostwa Świata seniorów w dwuboju Ashabad/ Turkmienistan
I – Mistrzostwa Europy juniorów w dwuboju/Zamość/103 kg rwanie/139 kg podrzut
VI – Mistrzostwa Świata juniorów/Uzbekistan/ rekordy Polski do lat 20-23
Mistrzyni Polski seniorów i juniorów

2. OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA Kleszczów) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowskastwa Świata / Uzbekistan
VII Mistrzostwa Europu juniorek /Albania – brąz w podrzucie
I – Mistrzostwa Polski juniorek
II – Mistrzostwa Polski seniorek

3. KRZEŚLAK NATALIA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa I – Juniorka młodsza
II – Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Walim
I – Mistrzostwa Polski w Przełajowych/Koziegłowy
I – W jeździe na czas  
I – Wyścig ze startu wspólnego w Pucharze Polski ,eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady  młodzieży/Zamość

4. STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa I - Juniorka
VIII – Mistrzostwa Polski w Górskich
III – Mistrzostwa w kryterium ulicznym
I – Mistrzostwa Polski w eliminacjach/ Nowa Ruda

5. HAŁUBIŃSKA PATRYCJA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa I - Juniorka
VI – Mistrzostwa Polski w górskich szosowych/Walim
II – Puchar Polski w kolarstwie przełajowych/ Białystok
VII – Mistrzostwa Polski w kategorii OPEN/ Koziegłowy

6. IZNEROWICZ KAROLINA (LKS OMEGA Kleszczów) Lekkoatletyka – Klasa I
III – Mistrzostwa Polski juniorów na 10 000 metrów

7. NOWICKI ŁUKASZ (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa I – Juniorka młodszy
V – Puchar Polski w wyścigu przełajowym w VI serii ORLEN
V – Puchar Polski w wyścigu przełajowym w IV serii ORLEN

7. GAPIK PAULINA (ULKS KUSY Łobudzice) Tenis stołowy - Kadetka
V – VIII Mistrzostwa Polski LZS w grze pojedynczej
II – Półfinał Mistrzostw Polski w grze podwójnej z Zuzanną Martyniak
Mistrzyni Województwa LZS w grze pojedynczej

8. ORACZ MICHAŁ (LKS STOMIL Bełchatów) Tenis stołowy - Junior
VII – VIII Mistrzostwa Polski LZS w grze pojedynczej/Brzeg Dolny
I – Mistrzostwa Województwa w grze podwójnej
II – Mistrzostwa Województwa w grze pojedynczej

9. NATURALNA MAJA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa I – Juniorka młodsza
I, II, III, III – Ogólnopolskich kryteriach kolarskich w Kędzierzynie Koźlu, Wieluniu, Imielinie oraz Pabianicach

9. HEJAK NATALIA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Młodziczka
I – Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików w kolarstwie torowym w jeździe indywidualnej na czas/Bratoszowice/
1 – W wyścigu punktowym, 2 m-ce wyścigu na 250 metrów ze startu zatrzymanego, 3 m-ce w wyścigu na 1km podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików w konkurencjach torowych/Łódź/

10. GRZYB ANNA (UKS 1 Bełchatów) – Szachy
I – VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przyjaźni Polsko – Węgierskiej /Katowice
II – Drużynowo w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół/ II m-ce indywidualnie na II szachownicy
II – w Mistrzostwach Międzywojewódzkich juniorów w szachach klasycznych/Spała/ awans do Mistrzostw Polski juniorów w 2019r

ODKRYCIE SPORTOWE 2018 ROKU

GEMBICKI FABIAN/Szkoła Podstawowa/Warcaby/Lekkoatletyka
I m-ca Mistrzostwach LZS Województwa Łódzkiego w kategorii do lat 10 w warcabach 64 polowych/Drużbice/100 polowych/Lututów/
IX – Mistrzostwach szkół podstawowych w lekkoatletyce bieg na 1000 metrów/Kutno/
X – Halowe mistrzostwa LZS szkół podstawowych bieg na 1000 metrów/Spała/

ZIELIŃSKA JULIA / Szkoła Podstawowa / Warcaby
I – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 10 lat w warcabach 64 polowych /Drużbice/100 polowych/Lututów/

STĘPIEŃ NATALIA/Szkoła Podstawowa/Lekkoatletyka
I- w lidze lekkoatletycznej województwa łódzkiego LZS w biegu na 60 metrów/Kleszczów
II – w lidze lekkoatletycznej województwa łódzkiego LZS w sztafecie szwedzkiej /Kleszczów

ZAWIEJA Jagoda/Szkoła Podstawowa/Warcaby
III – w Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do lat 10 w warcabach 64 polowych /Drużbice/100 polowych/Lututów/

OŁUBEK Oliwier, GAŁWA Dawid/LKS OMEGA Kleszczów/Piłka nożna
Wyróżniący się zawodnicy sekcji piłki nożnej w swojej kategorii
VI – w Finałach Ogólnopolskich turnieju piłki nożnej – Mała Piłkarska Kadra Czeka/ Zamość/

MOREK Sylwia/Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie/Lekkoatletyka
X – XXIII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych na dystansie 600 m
V – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu przełajowym/Wolbórz/
III – Sztafetowym biegu przełajowych dziewcząt szkół podstawowych o Mistrzostwo LZS województwa łódzkiego/Zelów/

DYMIŃSKI Nikodem/Szkoła Podstawowa nr 2/Lekkoatletyka
II – Ogólnopolskich biegach przełajowych na dystansie 800 metrów
I – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu przełajowym na 800 metrów/Wolbórz/
II – w skoku w dal oraz sztafecie szwedzkiej podczas ligi lekkoatletycznej województwa łódzkiego/Kleszczów/

ZAJDA Szymon/ULKS KUSY Łobudzice/Tenis stołowy
III – Mistrzostwa województwa LZS młodzików w grze podwójnej/Moszczenica/
III – w grze pojedynczej młodzików na mistrzostwach LZS powiatu bełchatowskiego/Łobudzice/

BLOK INTEGRACYJNY

NOWAK Kamin SPON Zelów
SADZIŃSKI Miłosz
SPON Zelów

 

TRENER WYCHOWAWCA.

BEDNARSKI TOMASZ - LKS OMEGA Kleszczów, Lekkoatletyka
JAMKA MARCIN
- Warcaby, Lekkoatletyka
GŁOWIŃSKI DAMIAN
- ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy
OŁUBEK SEBASTIAN
- OŁUBEK SEBASTIAN
TOPOLSKI ŁUKASZ - LUKS ASTORIA
- Szczerców Junior, Piłka nożna
PIASECKI STEFAN
- LSKK Bełchatów, Kolarstwo
KSIĄŻCZYK TADEUSZ -
LKS STOMIL Bełchatów, Tenis stołowy

 

WYRÓŻNIENIA DRUŻYNOWE

LUKS MYSZAKI – Gmina Bełchatów , siatkówka mężczyzn

I – na XXI Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce/

LUKS ASTORIA Szczerców junior – Piłka nożna dziewcząt

Trener – Topolski Łukasz

Kapitan – Płuciennik Lidia

Drużyna dziewcząt Astorii Szczerców rocznik 2003-2005 zajęła II m-ce w Ogólnopolskim turnieju LZS – Piłkarska Kadra Czeka

Najaktywniejsza zawodniczka turnieju – Masapust Barbara

Najlepszy strzelec – Kaczmarek Wiktoria

RYWALIZACJA GMIN 

1. ZELÓW

2. KLESZCZÓW

3. BEŁCHATÓW

4. DRUŻBICE

5. SZCZERCÓW

6. RUSIEC

7. KLUKI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA