Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Sekcja warcabowa działająca przy Miejsko-Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Zelowie 11 kwietnia br. w Drużbicach wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w Warcabach 64-polowych kobiet i mężczyzn.  Grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W tegorocznych mistrzostwach gminę Zelów reprezentowało 11 uczestników.

W rywalizacji kobiet udział wzięło 30 warcabistek w tym 5 z gminy Zelów. W kategorii Open najlepszą zawodniczką została Sylwia Trębacz (LZS Kurów gm, Zelów), 16 miejsce zajęła Magdalena Zawodzińska (LZS Łobudzice gm. Zelów), 20 miejsca Paulina Biegańska (ZSP Zelów) i Ewelina Drutowska (LZS Zelów), 24 miejsce przypadło dla Karoliny Lis (ZSP Zelów). W kategorii wiekowej rocznik 1998 i starsi 1 miejsce zajęła Sylwia Trębacz, 7 Magdalena Zawodzińska i 8 Ewelina Drutowska. W kategorii wiekowej rocznik 1999 i młodsi na 13 miejscu uplasowała się Paulina Biegańska, na 16 Karolina Lis.

W rywalizacji mężczyzn udział wzięło 26 warcabistów w tym 6 z gminy Zelów. W kategorii Open 2 miejsce zajął Józef Brzozowski (LZS Łobudzice), 5 Szczepan Krajda (LZS Zelów), 9 Zdzisław Waleszczyk (LZS Zelów), 17 - Dawid Wrzesiak (ZSP Zelów), 18 - Dawid Knul (ZSP Zelów) i 26 - Eryk Fronczak (LZS Zelów).  W kategorii wiekowej 1998 i starsi 2 miejsce dla Józefa Brzozowskiego, 3 dla Szczepana Krajdy.