Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

27 lipca 2014r na obiektach ZKS "Włókniarz" w Zelowie odbyły się Finały Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej Drużyn Niezwiązkowych. Do finałów zakwalifikowały się z drużyny z MG LKS Zelów (wielokrotny zwycięzca - obrońca tytułu), ULKS Działoszyn powiat pajęczański, LZS Dobiecin (powiat bełchatowski), LKS Wola Krzysztoporska (powiat piotrkowski). Nie obecną drużyną która również została dopuszczona do turnieju LKS Kietlin (powiat radomszczański).

 

Nasza reprezentacja miasta i gminy Zelów nie dała żadnych szans rywalom o czym świadczyć mogą zdobyte wyniki. Grano systemem "każdy z każdym"

Organizatorami byli: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie, Ministerstowo Sportu i Turystki, MG LKS Zelów.

Kolejność meczy:

MG LKS Zelów - ULKS Działoszyn 9:0

LKS Wola Krzysztoporska - LZS Dobiecin 2:3

LZS Dobiecin - MG LKS Zelów 1:3

ULKS Działoszyn - LKS Wola Krzysztoporska 0:5

LZS Dobiecin - ULKS Działoszyn 8:0

MG LKS Zelów - LKS Wola Krzysztoporska 2:0

 Tabela końcowa

M-ce Reprezentacja / powiat M. Pkt. Br+ - Br- Bilans
I MG LKS Zelów (powiat bełchatowski) 3 9 14 - 1 +13
II LZS Dobiecin (powiat bełchatowski) 3 6 12 - 5 +7
III LKS Wola Krzysztoporska (powiat piotrkowski) 3 3 7 - 5 +2
IV ULKS Działoszyn (powiat pajęczański) 3 0 0 - 22 -22

Zwycięska drużyna Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie wystąpiła w następującym składzie: Damian Wszelaki, Andrzej Lotczyk, Krzysztof Ratajczyk, Kamil Gawroński, Adrian Mik, Zbigniew Klich, Tomasz Lisiecki, Tomasz Papuga, Tomasz Niedzielski, Łukasz Lipiński, Damian Malinowski, Bartłomiej Malenta, Andrzje Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Jakub Mikołajczyk, Dawid Peflik, Bartosz Piechulski, Piotr Kopala, Marcin Malinowski. Trener reprezentacji: Zdzisław Kamola. Na zdjęciu dodatkowo: Prezes MG LKS w Zelowie Szczepan Krajda, Przewodniczący RW Z LZS w Łodzi Marek Mazur, zastępca Burmistrza w Zelowie Grzegorz Lorek.

Dodatkowo wyróżniono w kategori:

Najlepszy bramkarz: Damian Wszelaki (MG LKS Zelów)

Najlepszy strzelec: Grzegorz Tomaszczyk (MG LKS Zelów)

 

Zdjęcia (22 zdjęć)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

WYSZUKIWARKA