Sylwia Oleśkiewicz – LKS OMEGA Kleszczów, podnoszenie ciężarów – Klasa Mistrzowska

I

Mistrzostwach Unii Europejskiej – Malta

XIII

Mistrzostwach Świata Juniorów – Malezja

III

Mistrzostwach Polski Kobiet seniorów w Mroczy

I

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Nowej Rudzie

 

Weronika Chojka – LKS OMEGA Kleszczów, Lekkoatletyka klasa I

III

W Halowych Mistrzostwach Polski juniorów na 200 m – Spała

III

W Mistrzostwach Polski LZS na dystansie 100 m – Zamość 

III

Mistrzostwa Polski na dystansie 200 m – Zamość

 

Przemysław Gawrysiak – LKS OMEGA Kleszczów, pływanie klasa mistrzowska

III

Zimowe Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców na dystansie
50 metrów stylem dowolnym

VII

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców na dystansie
50 metrów stylem dowolnym

 

Klaudia Ołubek – LKS OMEGA Kleszczów, podnoszenie ciężarów, I klasa sportowa

III

Mistrzostwa Polski Juniorów - Nidzica  

Reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy juniorów – Izrael

 

Erwin Misztela – LSKK Bełchatów, kolarstwo, I klasa sportowa

XI

Szosowe Mistrzostwa Polski juniorów – Świdnica

V

Puchar Polski w Przełajach – Częstochowa

VIII

Puchar Polski w Przełajach – Sławno

 

Dawid Pauliński – LSKK Bełchatów, kolarstwo, I klasa sportowa

XII

W Mistrzostwach Polski szosowych juniorów – Świdnica.

V

W Klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych

 

Karolina Stępień – LSKK Bełchatów, kolarstwo, juniorka młodsza

X

Górskie Szosowych Mistrzostwach Polski – Wysowa Zdrój

VII

Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami – Goliszowe Wielkie

VI

Puchar Polski w jeździe na czas – Turawa

VI

Puchar Polski w jeździe na czas – Koziegłowy

VII

Puchar Polski w jeździe na czas – Tarnowo Podgórne

 

Patrycja Hałubińska – LSKK Bełchatów, kolarstwo, juniorka młodsza

XI

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Wysowa Zdrój

VII

Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami – Golesze Wielkie

VII

Puchar Polski ze startu wspólnego – Tarnowo Podgórne

X

Puchar Polski ze startu wspólnego – Pińczyca

Mateusz Pawlak – ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka, II Klasa sportowa

 

II

Ogólnopolskie masowe biegi przełajowe LZS 2000 metrów- Wolbórz

 

III

Mistrzostwa makroregionu na 1000 metrów – Łódź

 

I

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegu na 1000m – Łódź

 

 

Magdalena Malenta – LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka

VI

Ogólnopolskie masowe biegi przełajowe na 3000 metrów- Wolbórz

IX

Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Piłce Nożnej – Tarnowo Podgórne

Mistrzyni LZS województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych – Lututów

Mistrzyni LZS Województwa Łódzkiego w trójskoku , rzucie oszczepem – Piotrków Trybunalski

 

Wiktor Kaczmarek – LSKK Bełchatów, kolarstwo, kategoria młodzik

IV

Mistrzostwa Polski LZS ze startu wspólnego – Turawa

I

Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB – Łódź

II

Mistrzostwa Makroregionu w jeździe dwójkami – Bartoszewice

 

Łukasz Nowicki – LSKK Bełchatów, kolarstwo młodzik

II

Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego

II

Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego

V

Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego

 

Natalia Pędziwiatr, LKS Stomil Bełchatów, kolarstwo, kategoria młodziczka

IX

Mini Tour de Polegne – Zakopane

VII

Mistrzostwa Śląska w jeździe na czas – Koziegłowy

II

Sprint drużynowy w MMM na torze – Łódź

II

Wyścig dwójkami w MMM na czas – Bratoszowice

 

Izabela Chmielecka – LKS Stomil Bełchatów , kolarstwo, kategoria młodziczka

II

Wyścig drużynowy MMM na torze – Łódź

II

Wyścig drużynowy MMM na czas – Bratoszowice

III

Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w konkurencji 1000m – Łódź

 

ODKRYCIE SPORTOWE ROKU 2016

Gabriela Chmielewska – Szkoła Podstawowa Kurnos, lekkoatletyka

I

Mistrzostwa LZS wojewódzkie SP w biegu na 600m – Kutno

II

Halowe Mistrzostwa , LZS województwa łódzkiego na 600 m – Spała

IV

Wojewódzkie Biegi Przełajowe na 800 m – Wolbórz

 

Oliwia Skalska – Szkoła Podstawowa w Łękawie, warcaby

I

Mistrzostwa LZS do 10 lat w warcabach 64 polowych – Drużbice

I

Warcaby 100 polowe  do 10 lat – Lututów

 

Mateusz Książczyk – Zespół Szkolny – przedszkolny Drużbice , lekkoatletyka

I

Liga lekkoatletyczna w biegu na 60 m – Kleszczów

III

Liga Liga lekkoatletyczna w biegu na 60 m – Kleszczów

 

Jakub Kokosiński – LKS Omega Kleszczów, lekkoatletyka

I

Rzut ligi lekkoatletycznej – Kleszczów

Czołowy zawodnik sekcji piłki nożnej rocznik 2003

 

 Michał Gawlik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie , lekkoatletyka

IV

Ogólnopolskie biegi przełajowe LZS na dystansie 800m - Wolbórz

 

Anna Wędzik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie , lekkoatletyka

I

Liga LA województwa Łódzkiego w skoku w dal – Kleszczów

VII

Halowe mistrzostwa lekkoatletyka SP w skoku w dal – Spała

 

Maja Naturalna – LSKK Bełchatów , kolarstwo

III

Mistrzostwa Makroregionu młodzików w jeździe dwójkami – Bratoszowice

VI

MMM w MTB – Łódź

 

TRENER – WYCHOWAWCA

Wyróżnienia równorzędne

 

Tomasz Bednarski – LKS Omega Kleszczów, lekkoatletyka

Andrzej Gudzio – LZS Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie

Jan Konieczny – ULKS Kusy Łobudzice, tenis stołowy

Mariusz Kryza – ULKS ZSO w Zelowie, Lekkoatletyka

Tadeusz Książczyk – LKS Stomil Bełchatów, tenis stołowy

Kazimierz Kwapisiewicz – LKS Stomil Bełchatów, szachy

Sebastian Ołubek – LKS Omega Kleszczów, podnoszenie ciężarów

Robert Pawlicki – LKS Omega Kleszczów, pływanie

Stefan Piasecki – LSKK Bełchatów, kolarstwo

Bogdan Stasiak – LKS Stomil Bełchatów, kolarstwo

Agnieszka Wdowiak – Gimnazjum Rasy, lekkoatletyka, warcaby

 

WYRÓŻNIENIE ZESPOŁOWE ROKU 2016

LKS STOMIL BEŁCHATÓW – Szachy

VI

Ogólnopolski turniej szachowy LZS o Złotą Wieżę – Mielno

Mistrz LZS województwa Łódzkiego w turnieju o Złotą Wieżę - Nieborów

 

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW – Koszykówka

I

Turniej koszykówki podczas  XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS – Tarnowo Podgórne

Mistrzostwo Województwa Łódzkiego  LZS – Łobudzice

 

BLOK INTEGRACYJNY – WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE

Za uzyskane wyniki podczas XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS – Tarnowo Podgórne województwo Wielkopolskie

JUSTYNA BETON – SPON Zelów

LESŁAW JAŃCZYK – LKS Omega Kleszczów

III

Tenis Stołowy w deblu

Start w sześciu dyscyplinach

MICHAŁ KLUKA

KAMIL NOWAK – SPON Zelów

 

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN

I

Zelów

II

Kleszczów

III

Bełchatów

IV

Drużbice

V

Szczerców

VI

Rusiec

VII

Kluki


Relacja zdjęciowa 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież