Przed Państwem prezentujemy najlepszych sportowców z miasta i gminy Zelów w 2019 roku:

Najlepsza 10 sportowców 2019 roku:

1.GAPIK PAULINA( ULKS "KUSY Łobudzice),tenis stołowy
IX - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym kadetek w grze pojedynczej
III - Drużyny kadetek w półfinałach Mistrzostw Polski
II - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze podwójnej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze pojedynczej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
I - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
I-  Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
I - W Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
II - W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS

2.NIEWIADOMSKI RAFAŁ( LKS Ku Chwale Basketball),piłka koszykowa
XII - W Lotto Quest 3x3 Mistrzostwa Polski
I - W Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w trójbaskecie
I - W Mistrzostwach Wojewódzkich Zrzeszenia LZS w piłce koszykowej mężczyzn

3.MARTYNIAK ZUZANNA( ULKS "KUSY Łobudzice),tenis stołowy
XVII - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym kadetek w grze pojedynczej
III - Drużyny kadetek w półfinałach Mistrzostw Polski
II - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze podwójnej
II - W wojewódzkich eliminacjach do mistrzostw Polski kadetek grze podwójnej
I-  Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze podwójnej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
II- W Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
III - W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS

4.DYMIŃSKI NIKODEM(Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie),lekkoatletyka
I - W XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 800 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - sztafeta szwedzka
II - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - skok w dal
III - W Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznej LZS w Spale - sztafeta szwedzka

5.BEDNAREK BARTŁOMIEJ(Szkoła Podstawowa nr 2w Zelowie),lekkoatletyka
I - W Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznej LZS w Spale - 60 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - 60 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - sztafeta szwedzka
III - W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce w Spale - 4x200 metrów

5.LODCZYK WIKTOR(Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie),lekkoatletyka
II - XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 1500 metrów
III - W wojewódzkich drużynowych sztafetowych biegach przełajowych

6.GRZEBIELUCHA ALEKSANDRA(Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa 
V – w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka koszykowa
VI - w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka nożna
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej kobiet III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych kobiet
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x100m
III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – trójskok
III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x400m  
II – W Mistrzostwach województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych kobiet

6. ŁABĘCKA ANITA(Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa 
VI - w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka nożna
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej kobiet
III - W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych kobiet
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x100m
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x400m
II – W Mistrzostwach województwa zrzeszenia LZS w tenisie stołowym szkół Ponadgimnazjalnych kobiet

7. MALINOWSKI DAWID(Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie), lekkoatletyka
VI – W XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 1500m
III – W Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej LZS – skok w dal
II - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – 200m

7.KOSECKI KAMIL(Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie), lekkoatletyka
III – w XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 2000m
III – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS na dystansie 4x100m
II – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS na dystansie 1000 m.
III – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS w sztafecie szwedzkiej
I – W Sztafetowych drużynowych biegach przełajowych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego.

8.ZAWIASA OLIWIA(ULKS „Kusy” Łobudzice),tenis stołowy
XVII – W Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej
I – W Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze pojedynczej
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze podwójnej
III – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze podwójnej
III – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej
I – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze mieszanej

8.DRZAZGA DAWID (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie),lekkoatletyka
I – W Sztafetowych Przełajowych Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS
I – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce na dystansie 3000m
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce w sztafecie na dystansie 4x400m
IV – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

9.BRZOZOWSKI JÓZEF(LZS Łobudzice), warcaby
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych
I – Drużynowo w Mistrzostwach Województwa LZS w warcabach 64-polowych
I – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych

9.CIURA TADEUSZ(LZS Łobudzice), szachy
Najlepszy uczestnik Zelowa podczas XXIX Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach
III – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w szachach
I – W II turniejowych mistrzostwach Zelowa w szachach im. Aleksandra Kałużnego

10.ZAWODZIŃSKA MAGDALENA(LZS Łobudzice),warcaby
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych
II – w Drużynowych Mistrzostwach Powiatowo LZS w warcabach 64-polowych
IV – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w warcabach

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

OWCZAREK EWA(Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie),lekkoatletyka
VII – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

SOWIAK TOMASZ(Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie),lekkoatletyka
VI – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

TRENER WYCHOWAWCA
GAPIK Witold LKS Kusy Łobudzice
GUDZIO Andrzej Szkoła Ponadpodstawowa w Zelowie
KRYZA Mariusz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie
PAWEŁOSZEK Jacek Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
SEMASZCZUK Elżbieta Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
WĘDZIK Dorota Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Przed Państwem prezentujemy najlepszych sportowców z miasta i gminy Zelów w 2019 roku:

Najlepsza 10 sportowców 2019 roku:

1.GAPIK PAULINA( ULKS "KUSY Łobudzice),tenis stołowy
IX - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym kadetek w grze pojedynczej
III - Drużyny kadetek w półfinałach Mistrzostw Polski
II - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze podwójnej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze pojedynczej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
I - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
I-  Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
I - W Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
II - W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS

2.NIEWIADOMSKI RAFAŁ( LKS Ku Chwale Basketball),piłka koszykowa
XII - W Lotto Quest 3x3 Mistrzostwa Polski
I - W Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w trójbaskecie
I - W Mistrzostwach Wojewódzkich Zrzeszenia LZS w piłce koszykowej mężczyzn

3.MARTYNIAK ZUZANNA( ULKS "KUSY Łobudzice),tenis stołowy
XVII - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym kadetek w grze pojedynczej
III - Drużyny kadetek w półfinałach Mistrzostw Polski
II - Mistrzostwa Województwa łódzkiego kadetek w grze podwójnej
II - W wojewódzkich eliminacjach do mistrzostw Polski kadetek grze podwójnej
I-  Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze podwójnej
III - Mistrzostwa Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze mieszanej
II- W Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej
III - W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS

4.DYMIŃSKI NIKODEM(Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie),lekkoatletyka
I - W XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 800 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - sztafeta szwedzka
II - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - skok w dal
III - W Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznej LZS w Spale - sztafeta szwedzka

5.BEDNAREK BARTŁOMIEJ(Szkoła Podstawowa nr 2w Zelowie),lekkoatletyka
I - W Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznej LZS w Spale - 60 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - 60 metrów
I - W Wojewódzkim II Rzucie Ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - sztafeta szwedzka
III - W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce w Spale - 4x200 metrów

5.LODCZYK WIKTOR(Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie),lekkoatletyka
II - XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 1500 metrów
III - W wojewódzkich drużynowych sztafetowych biegach przełajowych

6.GRZEBIELUCHA ALEKSANDRA(Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa 
V – w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka koszykowa 
VI - w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka nożna 
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej kobiet III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych kobiet 
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x100m 
III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – trójskok 
III - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x400m  
II – W Mistrzostwach województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych kobiet

6. ŁABĘCKA ANITA(Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa 
VI - w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach – piłka nożna 
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej kobiet 
III - W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych kobiet
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x100m 
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – sztafeta 4x400m 
II – W Mistrzostwach województwa zrzeszenia LZS w tenisie stołowym szkół Ponadgimnazjalnych kobiet 

7. MALINOWSKI DAWID(Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie), lekkoatletyka
VI – W XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 1500m 
III – W Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej LZS – skok w dal 
II - W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – 200m 

7.KOSECKI KAMIL(Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie), lekkoatletyka 
III – w XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych na dystansie 2000m 
III – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS na dystansie 4x100m 
II – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS na dystansie 1000 m. 
III – W Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS w sztafecie szwedzkiej 
I – W Sztafetowych drużynowych biegach przełajowych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego.

8.ZAWIASA OLIWIA(ULKS „Kusy” Łobudzice),tenis stołowy
XVII – W Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej 
I – W Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze pojedynczej 
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze podwójnej 
III – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej 
II – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze podwójnej 
III – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS juniorek w grze pojedynczej 
I – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorek w grze mieszanej

8.DRZAZGA DAWID (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie),lekkoatletyka
I – W Sztafetowych Przełajowych Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS 
I – W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce na dystansie 3000m 
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce w sztafecie na dystansie 4x400m 
IV – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

9.BRZOZOWSKI JÓZEF(LZS Łobudzice), warcaby
II – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych 
I – Drużynowo w Mistrzostwach Województwa LZS w warcabach 64-polowych 
I – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych

9.CIURA TADEUSZ(LZS Łobudzice), szachy
Najlepszy uczestnik Zelowa podczas XXIX Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach 
III – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w szachach 
I – W II turniejowych mistrzostwach Zelowa w szachach im. Aleksandra Kałużnego

10.ZAWODZIŃSKA MAGDALENA(LZS Łobudzice),warcaby 
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych 
III – W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych 
II – w Drużynowych Mistrzostwach Powiatowo LZS w warcabach 64-polowych 
IV – W Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Zrzeszenia LZS w warcabach

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

OWCZAREK EWA(Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie),lekkoatletyka
VII – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

SOWIAK TOMASZ(Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie),lekkoatletyka
VI – XXIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

TRENER WYCHOWAWCA 
GAPIK Witold LKS Kusy Łobudzice 
GUDZIO Andrzej Szkoła Ponadpodstawowa w Zelowie 
KRYZA Mariusz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie 
PAWEŁOSZEK Jacek Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie 
SEMASZCZUK Elżbieta Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie 
WĘDZIK Dorota Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie 



(216 zdjęć)

Polecamy również relacje filmową z uroczystej gali.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA