Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

{jcomments off}

Szanowne szachistki i szachiści!

    Przypominamy iż nieuchronnie wielkimi krokami zbliżamy się do finału XXVI Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego. W tegorocznej edycji jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa liczne nagrody finansowe w różnych kategoriach (regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora mistrzostw www.szachy.lkszelow.pl). Jest to wspaniały moment by móc sprawdzić swoje możliwości rywalizacując z najlepszymi szachistami z całej Polski!

     Przypominamy, iż w dalszym ciągu możecie wysyłać swoje imienne zgłoszenia za pomocą konta na Chessarbiter oraz mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aby spełnić wszystkie wymagania należy przesłać w/w zgłoszenie do 1 kwietnia br. oraz zaopatrzyć się w zestaw szachowy (figury, szachownica + zegar). W przypadku braku zestawu szachowego po wcześniejszym ustaleniu mailowym / telefonicznym z organizatorem mistrzostw jesteśmy w stanie nieodpłałtnie udostępnić zestaw szachowy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

WYSZUKIWARKA