Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

(Zwycięska drużyna MG LKS Zelów - na zdjęciu wiceprzewodniczący RW Z LZS w Łodzi Zdzisław Wawrzewski, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, wójt gminy Bełchatów Kamil Ładziak, Przewodniczący Rady Gminy Bełchatów Jacek Ludwiczak, Zbigniew Król reprezentujący Gminne Zrzeszenie LZS w Bełchatowie)

15 lutego br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łękawie gm. Bełchatów odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w halowej piłce nożnej. W wyniku wcześniejszych eliminacji do najlepszej piątki turnieju awansowała również nasza drużyna. MG LKS Zelów po pierwszym  remisie z MLKS Konopnicą (powiat wieluński) oraz kolejnych trzech wygranych meczach udowodniła iż tytuł najlepszej drużyny w woj. łódzkim zdobyty w roku 2014 nie był tylko przypadkiem. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie! W wyróżnieniach indywidualnych najlepszym strzelcem został Grzegorz Tomaszczyk - 5 bramek.

Zwycięska drużyna MG LKS Zelów wystąpił w następującym składzie: Damian Wszelaki, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Łukasz Szafran, Dawid Peflik, Damian Malinowski, Hubert Muszyński, Rafał Bednarek. Kierownik drużyny: Zdzisław Kamola, Prezesem klubu jest: Szczepan Krajda.

 

 

 

Lp. Drużyna: - Drużyna Wynik
1. LKS "Zawisza" Pajęczno - LZS Chąśno 1:0
2. MG LKS Zelów - MLKS Konopnica 2:2
3. LKS "Zjednoczeni" Bełchatów - LZS Chąśno 0:0
4. LKS "Zawisza" Pajęczno - MG LKS Zelów 2:4
5. LKS  "Zjednoczeni" Bełchatów - MLKS Konopnica 1:0
6. MG LKS Zelów - LZS Chąśno 5:1
7. LKS "Zawisza" Pajęczno - LKS "Zjednoczeni" Bełchatów 2:1
8. MLKS Konopnica - LZS Chąśno 0:0
9. LKS "Zjednoczeni" Bełchatów - MG LKS Zelów 0:1
10. LKS "Zawisza" Pajęczno - MLKS Konopnica 2:3

 

Galeria zdjęć

Komunikat Mistrzostw

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

WYSZUKIWARKA