Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

  9 grudnia br. w Szkole Podstawowej w miejscowości Długie koło Koluszek rozegrano drużynowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w tenisie stołowym. Podczas tegorcznych zmagań nie mogło zabraknąć również naszych zawodników, którzy w licznym składzie reprezentowały naszą gminę. Rozgrywki zostały rozegrane systemem pucharowym bez podziału na kategorie wiekowe. W półfinale kobiet po bratobójczej i niezwykle zaciętej walce ULKS "Kusy" Łobudzice ostatecznie pokonały drugą drużynę z LZS Zelów. W finałowej rozgrywce żeńska drużyna z ULKS "Kusy" Łobudzice zmierzyła się z LZS Maków. Spotkanie to było na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny obecnie grają w drugiej lidze gdzie po bardzo emocjonujących grach pojedynczych był remis (2:2). O ostatecznym wyniku zadecydowała gra podwójna w której nasze zawodniczki pokazały klasę zwyciężając 3:0 i w całym spotkaniu z wynikiem 3:2 wygrywając turniej. Zwycięska kobieca drużyna wystąpiła w składzie: Paulina Gapik, Oliwia Zawiasa. Zawodniczki z LZS Zelów (również zespół drugoligowy) po porażce w półfinale ze zwycięzcą turnieju w meczu o 3 miejsce w pięknym stylu 3:1 pokonały reprezentacje LZS Koluszki, skład drużyny LZS Zelów: Zuzanna Martyniak, Klaudia Mituta.

  W rywalizacji mężczyzn w początkowej fazie los sprawił, iż oby dwie drużyny LZS Zelów oraz ULKS "Kusy" Łobudzice musiały ze sobą rywalizować. Drużyna LZS Zelów w składzie Krzysztof Saktura, Sebastian Woźniak i Michał Kluka po wyrównanym meczu ostatecznie ulegli ULKS "Kusy" Łobudzice 0:3. W fazie półfinałowej po wygranym meczu ULKS "Kusy" Łobudzice w składzie Tomasz Zajda, Witold Gapik i Wiktor Martyniak zmierzyła się z LZS Koluszki pokonując 3:0 jednocześnie awansując do finału. Finał niestety nie okazał się dla nas szczęśliwy, po mimo wielu prób i wysiłku reprezentacja czwartoligowa ULKS "Kusy" Łobudzice ostatecznie musiała uznać wyższość drużynie LZS Maków 0:3, drużynie która obecnie gra w drugiej lidze.

Reprezentantom Zelowa gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

WYSZUKIWARKA