Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

 

 (Na zdjęciu znajdują się wszyscy laureaci z powiatu bełchatowskiego)

   19 grudnia 2015 roku w siedzibie Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi odbyło się Podsumowanie Sportowo-Turystyczne LZS Województwa Łódzkiego za 2015 rok. Na uroczystościach podsumowujących rok gminę Zelów reprezentowała Burmistrz Zelowa jednocześnie pełniąca funkcję Przewodniczącej Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie Urszula Świerczyńska, przedstawiciele wyróżnionych szkół m.im. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie Jan Kozłowski oraz Zarząd MG LKS. W kategorii Najlepszej Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS nasz powiat bełchatowski zajął wysokie II miejsce przegrywając kilkoma punktami z Piotrkowem Trybunalskim. W kategorii najlepszej Rady Gminnej / Miejsko-Gminnej zwycięzcą bezkonkurencyjnie gmina Zelów! W kategorii najlepszego klubu w sporcie masowym - II miejsce dla MG LKS w Zelowie. 

   Powiat bełchatowski w kategorii szkół podstawowych zdominował wszystkie inne powiaty zdobywając 6 na 9 wyróżnień. Wśród najlepszych szkół podstawowych znalazły się Zelowskie szkoły, na bardzo wysokim II miejscu została sklasyfikowana Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, III miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie. Bardzo dobrze wypadliśmy również w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - II miejsce dla Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie (szkołę tą reprezentował Andrzej Gudzio), IV miejsce dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie (reprezentował Mariusz Kryza). Podsumowując po mimo drugiego miejsca w klasyfikacji powiatów nasz powiat tak naprawdę rozbił inne powiaty gdzie dla powiatu bełchatowskiego łącznie zostało wręczonych 20 wyróżnień. 

    Zarząd MG LKS w Zelowie dziękuje młodzieży za start w zawodach organizowanych przez nasze zrzeszenie, dyrektorom szkół oraz nauczycielom wychowania-fizycznego za pomoc dydaktyczno-wychowawczą i umożliwienie młodzieży startu w naszych zawodach. Samorządowi Miejskiemu w Zelowie, Wojewódzkiemu Zrzeszeniu LZS w Łodzi, Powiatowemu Zrzeszeniu LZS w Bełchatowie oraz prywatnym sponsorom za pomoc finansową jaką uzyskaliśmy w roku bieżącym. Wszystkie wyróżnienia w poszczególnych kategoriach podczas odbywającego corocznie plebiscytu powiatowego oraz wojewódzkiego potwierdzają iż w gminie Zelów sport jest na wysokim poziomie! Jest to nasz wspólny sukces! Młodzieży, zawodniczkom i zawodnikom którzy reprezentowali naszą gminę Zelów w różnych dyscyplinach sportowych życzymy jeszcze lepszego startu w 2016 roku!

 

 

 (Więcej zdjęć w pełnej rozdzielczości dostępne są również pod linkiem - około 160 sztuk)

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Maj 2021
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

WYSZUKIWARKA