XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie  za rok 2019.

1.GAWRYSIAK PRZEMYSŁAW ( LKS OMEGA KLESZCZÓW) - Pływanie - Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XII - Mistrzostwa Świata seniorów w sztafecie 4x100 stylem dowolnym Gwangju ( Korea)
Kwalifikacja Olimpijska w IO w Tokio, nadzieja Olimpijska
II - Mistrzostwa Polski seniorów na 100 metrów stylem dowolnym/Olsztyn

2. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
VI - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
Miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorek/Gruzja
II - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
Mistrzyni Polski seniorek oraz Juniorek/Ciechanów/Puławy
Nadzieja Olimpijska

3.OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
X - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
X - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
I - Mistrzostwa Polski Juniorek/Puławy
III - Mistrzostwa Polski Seniorek/Ciechanów

4.STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo - Klasa Sportowa I - Juniorka
Mistrzostwa Świata/York ( Wielka Brytania)
IV - Mistrzostwa Polski Przełajowych/Strelce Krajeńskie
I - W Klasyfikacji generalnej w 4 etapowym Wyścigu po Ziemi Wałbrzyńskiej

5.SZPOCIŃSKA AGNIESZKA ( LSKK BEŁCHATÓW) - Klasa  Sportowa - U-23
IV - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Gdynia
V - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Mrągowo
XII - Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Jelenia Góra

6.OŁUBEK KLAUDIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
I -  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski/Stok Lacki
II - Akademickie Mistrzostwa Polski/Biała Podlaska

7.RUDNICKI FABIAN (KNOCK - OUT TEAM BEŁCHATÓW, TAKEWON - DO)
III - Mistrzostwa Polski walki light contact 60kg/Częstochowa
I, II - W Międzynarodowym Turnieju Morawia Open 2019/Ostrawa

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

SKALSKA OLIWIA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Warcaby/Piłka Nożna
I - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 13 lat w warcabach 64-polowych/Drużbice
III - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego warcabach 100 polowych/Lututów
III -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt/Szczerców
II, II - w Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

NIEMCZYK MARCELA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Piłka Nożna
II - Mistrzostwach Wojewódzkich LYS w Piłce Halowej Dziewczyn/Szczerców
II, II -W Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

KACPRZYK BARTŁOMIEJ/SZKOŁA PODSTAWOWA WADLEW/Lekkoatletyka
II -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów/Kutno
III-  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w sztafecie szwedzkiej /Kutno

OŁUBEK OLIWIER/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Podnoszenie Ciężarów
II - Mistrzostwa Polski do 15 lat/ciechanów
III - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce

POPIOŁEK BARTŁOMIEJ/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Piłka Nożna
- Czołowy zawodnik drużyn młodzieżowych LKS OMEGA Kleszczów

OWCZAREK EWA/SZKOŁA PODSTAWOWA WYGIEŁZÓW/Lekkoatletyka
VII - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 600 metrów /Wolbórz

SOWIAK TOMASZ/SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 ZELÓW/Lekkoatletyka
V - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 1000 metrów /Wolbórz

BLOK INTEGRACYJNY 

JAŃCZYK LESŁAW/KLESZCZÓW
I - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Ringo/Siedlce
BAKALARCZYK ŁUKASZ/BEŁCHATÓW
NOWAK KAMIL - SPON ZELÓW

WYRÓŻNIENIA

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW
LUKS MYSZAKI –  SIATKA DRUŻYN TRZECH OSOBOWYCH 

KATEGORIA TRENER - WYCHOWAWCA

KULIK MONIKA -  Drużbice , Warcaby
GŁOWIŃSKI DAMIAN - ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy
OŁUBEK SEBASTIAN - LKS OMEGA Kleszczów, Podnoszenie ciężarów
PAWLICKI ROBERT - LKS OMEGA Kleszczów, Pływanie
PIASECKI STEFAN - LSKK Bełchatów, Kolarstwo

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN 

1. ZELÓW
2. DRUŻBICE
3. KLESZCZÓW
4. BEŁCHATÓW
5. SZCZERCÓW
6. RUSIEC
7. KLUKI

XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie  za rok 2019.

1.GAWRYSIAK PRZEMYSŁAW ( LKS OMEGA KLESZCZÓW) - Pływanie - Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XII - Mistrzostwa Świata seniorów w sztafecie 4x100 stylem dowolnym Gwangju ( Korea)
Kwalifikacja Olimpijska w IO w Tokio, nadzieja Olimpijska
II - Mistrzostwa Polski seniorów na 100 metrów stylem dowolnym/Olsztyn

2. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
VI - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
Miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorek/Gruzja
II - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
Mistrzyni Polski seniorek oraz Juniorek/Ciechanów/Puławy
Nadzieja Olimpijska

3.OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
X - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
X - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
I - Mistrzostwa Polski Juniorek/Puławy
III - Mistrzostwa Polski Seniorek/Ciechanów

4.STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo - Klasa Sportowa I - Juniorka
Mistrzostwa Świata/York ( Wielka Brytania)
IV - Mistrzostwa Polski Przełajowych/Strelce Krajeńskie
I - W Klasyfikacji generalnej w 4 etapowym Wyścigu po Ziemi Wałbrzyńskiej

5.SZPOCIŃSKA AGNIESZKA ( LSKK BEŁCHATÓW) - Klasa  Sportowa - U-23
IV - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Gdynia
V - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Mrągowo
XII - Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Jelenia Góra

6.OŁUBEK KLAUDIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
I -  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski/Stok Lacki
II - Akademickie Mistrzostwa Polski/Biała Podlaska

7.RUDNICKI FABIAN (KNOCK - OUT TEAM BEŁCHATÓW, TAKEWON - DO)
III - Mistrzostwa Polski walki light contact 60kg/Częstochowa
I, II - W Międzynarodowym Turnieju Morawia Open 2019/Ostrawa

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

SKALSKA OLIWIA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Warcaby/Piłka Nożna
I - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 13 lat w warcabach 64-polowych/Drużbice
III - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego warcabach 100 polowych/Lututów
III -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt/Szczerców
II, II - w Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

NIEMCZYK MARCELA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Piłka Nożna
II - Mistrzostwach Wojewódzkich LYS w Piłce Halowej Dziewczyn/Szczerców
II, II -W Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

KACPRZYK BARTŁOMIEJ/SZKOŁA PODSTAWOWA WADLEW/Lekkoatletyka
II -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów/Kutno
III-  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w sztafecie szwedzkiej /Kutno

OŁUBEK OLIWIER/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Podnoszenie Ciężarów
II - Mistrzostwa Polski do 15 lat/ciechanów
III - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce

POPIOŁEK BARTŁOMIEJ/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Piłka Nożna
- Czołowy zawodnik drużyn młodzieżowych LKS OMEGA Kleszczów

OWCZAREK EWA/SZKOŁA PODSTAWOWA WYGIEŁZÓW/Lekkoatletyka
VII - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 600 metrów /Wolbórz

SOWIAK TOMASZ/SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 ZELÓW/Lekkoatletyka
V - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 1000 metrów /Wolbórz

BLOK INTEGRACYJNY 

JAŃCZYK LESŁAW/KLESZCZÓW
I - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Ringo/Siedlce
BAKALARCZYK ŁUKASZ/BEŁCHATÓW
NOWAK KAMIL - SPON ZELÓW

WYRÓŻNIENIA

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW
LUKS MYSZAKI –  SIATKA DRUŻYN TRZECH OSOBOWYCH 

KATEGORIA TRENER - WYCHOWAWCA

KULIK MONIKA -  Drużbice , Warcaby
GŁOWIŃSKI DAMIAN - ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy
OŁUBEK SEBASTIAN - LKS OMEGA Kleszczów, Podnoszenie ciężarów
PAWLICKI ROBERT - LKS OMEGA Kleszczów, Pływanie
PIASECKI STEFAN - LSKK Bełchatów, Kolarstwo

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN 

1. ZELÓW
2. DRUŻBICE
3. KLESZCZÓW
4. BEŁCHATÓW
5. SZCZERCÓW
6. RUSIEC
7. KLUKI

(216 zdjęć)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA