Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

  13 grudnia 2018 roku w Domu Kultury w Zelowie byliśmy świadkami ogłoszenia wyników współzawodnictwa Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie oraz Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych za 2018 rok.

P  odczas uroczystej dekoracji uczestniczył Wiceprzewodniczący Krajowego Zrzeszenia LZS, jednocześnie pełniący funkcję Przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Przewodniczący Rady Powiatu w Bełchatowie Sławomir Malinowski, Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski 

 

Przed Państwem prezentujemy najlepszych sportowców z miasta i gminy Zelów:

Najlepsza 10 sportowców 2018 roku:

1. Gapik Paulina ( ULKS KUSY Łobudzice), tenis stołowy

2. Martyniak Zuzanna ( ULKS KUSY Łobudzice), tenis stołowy

3. Surowa Paulina (ZSP Zelów), lekkoatletyka, piłka nożna

4. Skura Karina (ZSO Zelów), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa

5. Woźniak Anna ( ZSP Zelów), lekkoatletyka, piłka nożna, koszykowa, tenis stołowy

6. Anglart Mateusz (ZSP Zelów), lekkoatletyka

7. Dymiński Nikodem (Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie), lekkoatletyka

7. Malinowski Dawid (Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie), lekkoatletyka

8. Trębacz Sylwia ( LZS Kurów), warcaby 

8. Ciura Tadeusz ( LZS Łobudzice), szachy

9. Wasiak Emilia (ZSO Zelów), lekkoatletyka

9. Lodczyk Wiktor ( Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie), lekkoatletyka

10. Szmigielski Mateusz (ZSO Zelów), lekkoatletyka

 

ODKRYCIE ROKU SPORTOWEGO 

Bednarek Bartłomiej ( Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie), lekkoatletyka

Morek Sylwia ( Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie), lekkoatletyka

 

BLOK INTEGRACYJNY 

Nowak Kamil ( SPON Zelów)

Sadziński Miłosz ( ZSP Zelów)

 

TRENER WYCHOWAWCA

Dziurdzia Anna ( ZSO Zelów)

Głowiński Damian ( ULKS "KUSY" Łobudzice)

Gudzio Andrzej ( ZSP Zelów)

Kryza Mariusz (ZSO Zelów)

Pawełoszek Jacek ( Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie)

Semaszczuk Elżbieta ( Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie)

Wędzik Anna ( Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie)

 

  W mijającym roku zorganizowaliśmy łącznie 6 zawodów sportowych, w którym startowało 896 uczestników. Byliśmy również organizatorami XXVIII Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach,w którym udział wzięli najlepsze szachistki oraz szachiści z całej Polski oraz zagranicy. W zawodach szczebla powiatowego startowaliśmy w 14 zawodach sportowych w którym startowało 406 zawodniczek, zawodników osiągając 14 - I miejsc, 15 - II miejsc, 11 - III miejsc.W szczeblu międzypowiatowym uczestniczyliśmy 2 razy osiągając I miejsc - 1, II miejsc - 3, III miejsc 2.

  W zawodach szczebla wojewódzkiego uczestniczyliśmy 28 razy, w którym udział wzięło 1164 zawodniczek, zawodników zdobywając: I miejsc - 46, II miejsc - 51, III miejsc - 42. W ogólnopolskich zawodach Zrzeszenia LZS startowaliśmy 4 razy, udział wzięło 74 zawodniczek i zawodników zdobywając I miejsc - 2, II miejsc - 4, III miejsc 0 4.

  Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie dziękuje młodzieży za start w zawodach sportowych, nauczycielom wychowania fizycznego, trenerom za przygotowanie młodzieży i udział w zawodach naszego Zrzeszenia. Dyrekcji szkół za zezwolenie startu
w zawodach swoich uczniów, za umożliwienie zorganizowania zawodów w obiektach szkolnych.

  Podziękowanie składam pracownikom Domu Kultury w Zelowie za umożliwienie organizacji zawodów szachowych i plebiscytu sportowego. Serdecznie dziękuje koledze Markowi Mazurowi za wspieranie zawodów fundując nagrody, pokrywanie kosztów organizacji zawodów. Fundacji Rozwoju Gminy Zelów za pomoc finansową w zorganizowanie niektórych zawodów sportowych.

  Podziękowania składamy władzom samorządu miejskiego, ustępującym władzom Burmistrz Zelowa Urszuli Świerczyńskiej, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszce First za przekazane środki finansowe na organizacje zawodów i inne wydatki związane z realizacją kalendarza imprez sportowych w 2018 roku.

  Serdecznie podziękowania składamy kolegom z Zarządu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Zelowie, Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straż Pożarnych RP w Zelowie za współpracę i pomoc w organizacji zawodów.

  Liczymy na wsparcie naszych działań przez nowo wybranego Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zelowie Sylwestra Drozdowskiego wraz z radnymi rady miejskiej w Zelowie.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

WYSZUKIWARKA