ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

7 maja w Szkole Podstawowej w Łobudzicach zostały zorganizowane Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym w kategoriach żak, senior. Jak co roku Mistrzostwa te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, uczestniczyło łącznie 90 zawodniczek i zawodników. Nie zabrakło również indywidualnych wyróżnień z okazji 75-lecia Ludowych Zespołów Sportowych medalem za zasługi naszego zrzeszenia został uhonorowany Jan Konieczny, wieloletni działacz LZS, który wniósł olbrzymi wkład w sport lokalny jak i również w rozwój ULKS Kusy Łobudzice dyscypliny tenisa stołowego.

W wyniku rywalizacji sportowej w kategorii seniorek pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Sima (ULKS Kusy Łobudzice)
III miejsce Dukowska Karolina (ULKS Kusy Łobudzice).

W grze podwójnej wśród seniorek I miejsce zajęły dziewczęta z ULKS Kusy Łobudzice w składzie Sima Aleksandra, Dukowska Karolina, natomiast wśród seniorów II miejsce dla Oracza Michała, Oracza Łukasza. W kategorii mieszanej I miejsce Dukowska Karolina, Rybak Damian, II miejsce Sima Aleksandra, Polański Jakub - ULKS Kusy Łobudzice.