Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 

   Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz Ludowe Zespoły Sportowe ZSP w Zelowie serdecznie zapraszają 10 listopada 2019 roku, oficjalne rozpoczęcie od godziny 15:00 do hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie (ul. Kilińskiego 5) mieszkańców miasta i gminy Zelów do wzięcia udziału w tegorocznych halowych igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. W igrzyskach organizowanych przez nasze Zrzeszenie mogą brać udział i startować wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, młodzież reprezentująca daną szkołę, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i inne organizacje działające w naszej gminie.

  Igrzyska zostaną przeprowadzone w następujących konkurencjach kobiecych oraz męskich: szachy, warcaby, tenis stołowy, rzut lotką, biegi przełajowe, przeciąganie liny (2 mężczyzn + 1 kobieta), wielobój sprawnościowy oraz podnoszenie 17,5 kg odważnika. Każdy uczestnik lub uczestniczka w poszczególnej konkurencji będzie wliczana/ wliczany do punktacji drużynowej igrzysk (szczegóły punktacji w regulaminie igrzysk - załącznik ). Przypominamy, iż zawodniczka / zawodnik może startować tylko i wyłącznie w jednej z konkurencji. W danej konkurencji dana drużyna może wystawić maksymalnie dwie zawodniczki i dwóch zawodników. Suma punktów z konkurencji indywidualnych daje kolejność końcową w punktacji drużynowej.

  UWAGA! W związku z tym, iż dyscyplina tenisa stołowego żeńskiej oraz męskiej trwa dużej niż pozostałe dyscypliny, oficjalne rozpoczęcie tej dyscypliny będzie o godzinie 14:00. Jednocześnie zwracamy się z prośbą minimum 15 minut przed planowaną konkurencją o stawienie się uczestniczki / uczestnika w miejscu przeprowadzenia danej dyscypliny sportowej.

  Zwycięzcy poszczególnej konkurencji będą reprezentować naszą gminę na Igrzyskach Wojewódzkich - 24 listopada br. w Moszczenicy.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym regulaminem igrzysk

 

Życzymy powodzenia! Serdecznie Zapraszamy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin