Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   

(Zwycięzca tegorocznego turnieju - Oldboy Widawa)

    5 lutego br. na hali sportowej przy ZSP w Zelowie odbył się amatorski XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn "Oldboy" o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. W turnieju tym udział wzięło 6 drużyn oldboy. Po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Oldboy Widawa. W kategorii indywidualnej najlepszym strzelcem został - bramkarz Andrzej Lotczyk z "Marex" Bachorzyn, najlepszego bramkarza wybrano Michała Jabłońskiego z Oldboy Widawa który nie wpuścił podczas całego turnieju ani jednej bramki. Celem turnieju jak co roku była wspólna zabawa, zdrowa rywalizacja i integracja. Dziękujemy przybyłym drużynom za udział w naszych zawodach i zapraszamy już za rok na Jubileuszowy XX turniej.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin