Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

    17 listopada 2019 roku w Gminnym Domu Kultury w Lututowie zostały przeprowadzone Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło łącznie 36 warcabistek i 64 warcabistów. W wyniku rywalizacji na dystansie 9 rund w poszczególnych kategoriach wiekowych wyróżniono następujące osoby:

    17 listopada 2019 roku w Gminnym Domu Kultury w Lututowie zostały przeprowadzone Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło łącznie 36 warcabistek i 64 warcabistów. W wyniku rywalizacji na dystansie 9 rund w poszczególnych kategoriach wiekowych wyróżniono następujące osoby:

 

W kategorii wiekowej dziewcząt Szkół Podstawowych do 10 lat:
1. Mroczkowska Karolina (Łękawa, gm. Bełchatów)
2. Zielińska Zuzanna (Łękawa, gm. Bełchatów)
3. Gniewaszewska Patrycja (gm. Rozprza)

Kategoria wiekowa Szkoły Podstawowe chłopców do 10 lat:
1. Dryja Mateusz (gm. Drużbice)
2. Kocenba Wojciech (LKS "Czarna Damka" Lututów)
3. Ślązak Marcin (LKS "Czarna Damka" Lututów)

Dziewczęta Szkoły Podstawowe do 15 lat:
1. Cieślak Renata (gm. Drużbice)
2. Małachowska Julia (Łękawa, gm. Bełchatów)
3. Skalska Oliwia (Łękawa, gm. Bełchatów)

Chłopcy Szkoły Podstawowe do 15 lat:
1. Białkowski Kacper (LKS "Czarna Damka" Lututów)
2. Rudnicki Fabian (Łękawa, gm. Bełchatów)
3. Turlejski Łukasz (gm. Drużbice)

Kategoria wiekowa do 19 lat kobiet:
1. Cieślak Karolina (gm. Drużbice)
2. Cieślak Anna (gm. Drużbice)
3. Radziszewska Magdalena (MG LKS Zelów)

Kategoria wiekowa do 19 lat chłopców)
1. Pająk Kacper (MG LKS Zelów)
2. Chodzidło Dariusz (Łękawa, gm. Bełchatów)
3. Soboń Jakub (MG LKS Zelów)

Kategoria wiekowa kobiet do 50 lat:
1. Drutowska Ewelina (MG LKS Zelów)
2. Małachowska Magdalena (Łękawa, gm. Bełchatów)
3. Zawodzińska Magdalena (MG LKS Zelów)

Kategoria wiekowa mężczyzn do 50 lat:
1. Oderkiewicz Przemysław (LKS "Czarna Damka" Lututów)
2. Ślęzak Mariusz (LKS "Czarna Damka" Lututów)
3. Zięba Piotr (GUKS Gorzkowice)

W kategorii wiekowej kobiet powyżej 50 lat:
1. Halamus Elżbieta (LKS "Czarna Damka" Lututów)
2. Lorenc Hanna (gmina Rozprza).

W kategorii wiekowej mężczyzn powyżej 50 lat:
1. Ślęzak Zygmunt (LKS "Czarna Damka" Lututów)
2. Perdek Edward (LKS "Czarna Damka" Lututów)
3. Krajda Szczepan (MG LKS Zelów).

Podczas tegorocznych mistrzostw została przeprowadzona również punktacja drużynowa, która przedstawia się następująco: 1. LKS "Czarna Damka" Lututów - 28,0 pkt (Gruchot Magdalena, Oderkiewicz Przemysław, Ślęzak Mariusz, Ślęzak Zygmunt) 2. Łękawa, gm. Bełchatów - 24,0 pkt (Małachowska Julia, Rudnicki Fabian, Zieliński Michał, Bartczak Piotr). 3. gmina Drużbice - 23,5 pkt Cieślak Karolina, Turlejski Łukasz, Oracz Konrad, Dryja Mateusz) 4. GUKS Gorzkowice - 23,5 pkt (Rutkowska Wiktoria, Zięba Piotr, Mroczkowski Krzysztof, Zięba Krzysztof) V. MG LKS Zelów - 21,0 pkt (Radziszewska Magdalena, Krajda Szczepan, Rybak Bartosz, Pająk Kacper) VI. gmina Rozprza 18,5 pkt (Gniewaszewska Patrycja, Woźniak Marian, Lorenc Jerzy, Bartosiewicz Adrian) VII. gmina Galewice - 11,0 pkt (Brożyna Kalina, Brożyna Michał, Okoń Wojciech) VIII. gmina Sokolniki - 3,0 pkt (Opelt Jakub) Szczegółowy końcowy komunikat dostępny na stronie internetowej www.lodzkielzs.pl Gratulujemy zdobytych osiągnięć. Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski w Łodzi LKS "Czarna Damka" Lututów Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie Regionalny Bank Spółdzielczy w Lututowie.

Więcej zdjęć dostępne na:

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin