Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

     Blisko 30 osobowa reprezentacja miasta i gminy Zelów składająca się z uczestniczek i uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięła udział w Jubileuszowych XX Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Organizatorem centralnych biegów przełajowych była Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Łodzi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.


     W klasyfikacji końcowej klubów na VII miejscu ostatecznie uplasował się MG LKS Zelów (udział wzięło 59 klubów). W kategorii gmin  - gmina Zelów zajęła VI miejsce (na 45 gmin). W klasyfikacji powiatów nasz powiat bełchatowski zajął wysokie III miejsce (30 powiatów).

Komunikat z uwzględnieniem wszystkich wyników. 

Relacja zdjęciowa dostępna w zakładce "Galeria Zdjęć"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin