Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

  9 grudnia br. w Szkole Podstawowej w miejscowości Długie koło Koluszek rozegrano drużynowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w tenisie stołowym. Podczas tegorcznych zmagań nie mogło zabraknąć również naszych zawodników, którzy w licznym składzie reprezentowały naszą gminę. Rozgrywki zostały rozegrane systemem pucharowym bez podziału na kategorie wiekowe. W półfinale kobiet po bratobójczej i niezwykle zaciętej walce ULKS "Kusy" Łobudzice ostatecznie pokonały drugą drużynę z LZS Zelów. W finałowej rozgrywce żeńska drużyna z ULKS "Kusy" Łobudzice zmierzyła się z LZS Maków. Spotkanie to było na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny obecnie grają w drugiej lidze gdzie po bardzo emocjonujących grach pojedynczych był remis (2:2). O ostatecznym wyniku zadecydowała gra podwójna w której nasze zawodniczki pokazały klasę zwyciężając 3:0 i w całym spotkaniu z wynikiem 3:2 wygrywając turniej. Zwycięska kobieca drużyna wystąpiła w składzie: Paulina Gapik, Oliwia Zawiasa. Zawodniczki z LZS Zelów (również zespół drugoligowy) po porażce w półfinale ze zwycięzcą turnieju w meczu o 3 miejsce w pięknym stylu 3:1 pokonały reprezentacje LZS Koluszki, skład drużyny LZS Zelów: Zuzanna Martyniak, Klaudia Mituta.

  W rywalizacji mężczyzn w początkowej fazie los sprawił, iż oby dwie drużyny LZS Zelów oraz ULKS "Kusy" Łobudzice musiały ze sobą rywalizować. Drużyna LZS Zelów w składzie Krzysztof Saktura, Sebastian Woźniak i Michał Kluka po wyrównanym meczu ostatecznie ulegli ULKS "Kusy" Łobudzice 0:3. W fazie półfinałowej po wygranym meczu ULKS "Kusy" Łobudzice w składzie Tomasz Zajda, Witold Gapik i Wiktor Martyniak zmierzyła się z LZS Koluszki pokonując 3:0 jednocześnie awansując do finału. Finał niestety nie okazał się dla nas szczęśliwy, po mimo wielu prób i wysiłku reprezentacja czwartoligowa ULKS "Kusy" Łobudzice ostatecznie musiała uznać wyższość drużynie LZS Maków 0:3, drużynie która obecnie gra w drugiej lidze.

Reprezentantom Zelowa gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin