Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

  Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza zelowskie szkoły, Bieging Team Zelów, oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w corocznych Ogólnopolskich i Wojewódzkich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka. Tegoroczna edycja będzie XXV edycją. Przypominamy, iż ze względu na kwestie organizacyjne, wyżywienie, transport opiekunów poszczególnych szkół, klubów, oraz osoby zainteresowane o wcześniejsze potwierdzenie chęci udziału w zawodach. Można to zrobić pisząc na facebook-u, dzwoniąc, lub wysyłając informacje mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. PS. Chcemy nadesłać oficjalne imienne zgłoszenia w późnych godzinach wieczornych we wtorek. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem klikając na link.

Zapraszamy do wzięcia udziału! 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin