Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

Szanowni Państwo!

Z dniem dzisiejszym oddajemy do użytku możliwość dodania komentarza pod każdym artykułem udostępnionym przez naszą redakcję. Obsługa formularza jest banalnie prosta a wypełnienie jej nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Dodać komentarz można na dwa sposoby... Pierwszy z nich jeśli posiadasz utworzone wcześniej konto na naszej stronie internetowej wystarczy że zalogujesz się a następnie wpiszesz treść którą chcesz się informacją podzielić. Jeśli nie masz konta a chciałbyś mieć, nic trudnego... Dodaliśmy możliwość rejestracji użytkownika wypełniając krótki formularz. Nie zapomnij spisać potrzebnych do zalogowania informacji (hasło, login, swój adres mailowy który umożliwi ewentualne odzyskania hasła). Jeśli natomiast chcesz zamieścić swój komentarz w sposób anonimowy musisz pamiętać o tym iż w tym celu należy wypełnić wszystkie wymagane pola! Istotna uwaga! Każdy wpis będzie kontrolowany. Wpisy które zawierają słowa wulgarne oraz obraźliwe treści będą skutecznie usuwane.

Podziel się swoimi opiniami dodając na naszej stronie komentarze!

 Formularz który umożliwia rejestracje / logowanie użytkownika.

 Formularz dzięki któremu dodasz swój komentarz!

 

 

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin