Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

4 października 2014 roku na obiekcie sportowym przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wolborzu odbędą się XIX Ogólnopolskie Biegi Przełajowe Ludowych Zespołów Sportowych.

Jak co roku nie zabranie również Zelowskiej młodzieży reprezentujących poszczególne szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Zwracamy się z prośbą do nauczycieli wychowania fizycznego poszczególnych szkół o jak najszybsze nadesłanie listy zgłoszeń młodzieży na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jest to niezbędne ponieważ my jako klub sportowy najpóźniej do 24 września br. będziemy musieli sporządzić zbiorówkę a następnie przesłać zgłoszenia do Organizatora.

 

Regulamin (pdf)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin