Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

  7 kwietnia w Szkole Podstawowej w Drużbicach odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych. Mistrzostwa rozgrywane były na dystansie 9 rund, przeprowadzone zostały zgodnie z przepisami Polskiego Związku Warcabowego, grano system szwajcarskim z podziałem na kobiety i mężczyźni, sędzią technicznym: Jacek Krajda, sędzią głównym: Szczepan Krajda. W wyniku rywalizacji drużynowej bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja z MG LKS Zelów gdzie po niezwykle zaciętej walce do ostatniej rundy zwyciężyliśmy w ogólnej klasyfikacji drużynowej. 

  W klasyfikacji Open po 9 rundach wśród kobiet na wysokim 4 miejscu została sklasyfikowana Sylwia Trębacz,  wśród mężczyzn 5 miejsce zajął Józef Brzozowski.

  W klasyfikacji chłopców do 16 lat na 10 miejscu znalazł się Jakub Soboń, chłopców do 19 lat 5 miejsce Jakub Pająk. W kategorii wiekowej kobiet do 35 lat 2 miejsce Sylwia Trębacz, 3 miejsce Magdalena Zawodzińska. W kategorii wiekowej mężczyzn do 50 lat 6 miejsce dla Andrzeja Sowały, 11 - Bartosz Rybak, 13 - Dawid Wrzesiak. W kategorii wiekowej powyżej 50 lat 3 Józef Brzozowski, 9 - Szczepan Krajda. 

  Organizatorem tegorocznych mistrzostw było Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Gminne Zrzeszenie LZS w Drużbicach i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Relacja zdjęciowa dostępna jest w zakładce "Zdjęcia"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin