Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.
 
 
Szanowne warcabistki, warcabiści z miasta i gminy Zelów.
 
   Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Zelów na wojewódzkie zawody w warcabach 64 i 100-polowych. W chwili obecnej trwa rekrutacja, wszyscy zainteresowani, oraz niezdecydowani udziałem zapraszamy do kontaktu mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), oraz facebookowego. Zapraszamy tych najmłodszych jak i również seniorów do spędzenia wspólnie wolnego niedzielnego czasu. Organizator przewidział mnóstwo kategorii wiekowych, więc szansa na znalezienie się w gronie wyróżnionych jest duża... Regulamin dostępny na naszej stronie internetowej klubu www.lkszelow.pl, oraz Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi www.lodzkielzs.pl 
 
  Prosimy o imienne potwierdzenie do przyszłej środy uczestnictwa, oraz zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy transport. Zapraszamy.
 
  Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi będzie organizatorem Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych i 100-polowych. Z tej okazji pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych udziałem na coroczne organizowane turnieje warcabowe, 100-polowe które odbędą się 25 października br. (niedziela) w Lututowie (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie, ul. Klonowska 3).
 
  Informujemy również, iż po mimo wcześniej nie było uwzględnione w regulaminie na prośbę organizatora dojdzie dodatkowa kategoria wiekowa, medale dla najlepszej trójki dziewcząt i chłopców do lat 10. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do 21.10 opiekunów ekip o wcześniejsze potwierdzenie ilości zawodniczek i zawodników na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (obsługa techniczna mistrzostw), oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sędzia główny mistrzostw), lub telefonicznie – jest to niezbędne w zapewnienia wyżywienia oraz spraw organizacyjnych . Dodatkowe informacje kontaktowe, regulamin wraz z wyszczególnionymi kategoriami wiekowymi zapraszamy na stronę internetową www.lodzkielzs.pl , lub www.lkszelow.pl (obsługa techniczna mistrzostw). <<<Regulamin, bezpośredni link>>>
 
  Przypominamy również o zbliżających się Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych, które zaplanowane są 8 listopada br. (niedziela) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drużbicach. Podobnie jak w przypadku Lututowa również prosimy o wcześniejsze ilościowe potwierdzenie uczestnictwa. <<<Regulamin, bezpośredni link>>>
 
 Informacja epidemiologiczna.
  Zawodniczki i zawodnicy, opiekunowie ekip, obsługa mistrzostw, organizatorzy obowiązkowo muszą posiadać ze sobą maseczki ochronne, lub przyłbice.
Serdecznie Zapraszamy!
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin