Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 

    23 kwietnia br. w siedzibie Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy na lata 2016-2020. Powiat bełchatowski był reprezentowany przez działaczy LZS, wśród nich Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes MG LKS w Zelowie Szczepan Krajda, Sekretarz Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Bełchatowie Władysław Błoch, Członek Zarządu MG LKS Andrzej Gudzio. W wyniku wyboru jawnego głosowania na Prezesa jednogłośnie wybrano dotychczasowego Prezesa, który pełni funkcję od kilku kadencji Marka Mazura. Dużym wyróżnieniem i jednocześnie docenieniem całej aktywności w zorganizowaniu zawodów szczebla gminnego, powiatowego, wojewódzkiego oraz centralnego jest wybór na Wiceprzewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Szczepana Krajde, który jednocześnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie. Szczepan Krajda od 1969 roku związany z Ludowymi Zespołami Sportowymi. Od 1991r. był członkiem Prezydium RW z LZS w Piotrkowie, a od 2000 w Łodzi. W latach 2004-2008 Skarbnik Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi. W latach 2008-2011 pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi, Od ponad czterdziestu lat związany jest z Ochotniczą Strażą Pożarną w Łobudzicach, w ostatnich latach pełni funkcje Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie. W Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej Sekretarzem został Władysław Błoch. W zjeździe tym frekwencja uczestniczących delegatów wyniosła aż 93%! Relacja zdjęciowa dostępna w zakładce "Galeria Zdjęć"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin