Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 Już w najbliższy weekend reprezentacja MG LKS w Zelowie weźmie udział w mistrzostwach powiatu oraz województwa w warcabach 64-polowych. Wszystkich chętnych mieszkańców miasta i gminy Zelów zachęcamy do wzięcia udziału w w/w zawodach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pośrednictwem facebook-u lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W informacji proszę o podanie również numeru telefonu. 9 kwietnia br. odbędą się Indywidualne i drużynowe mistrzostwa powiatu w warcabach 64-polowych, 10 kwietnia br. odbędą się Indywidualne mistrzostwa województwa łódzkiego w warcabach 64-polowych. Wyjazd do Drużbic na mistrzostwa o godzinie 8:30 z pod siedziby biura MG LKS w Zelowie (ul. Plac Dąbrowskiego 10). Życzymy samych sukcesów!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin