Znajdziesz Nas

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

12 kwietnia 2015r w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Drużbicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Warcabach 64-polowych. Współorganizatorami byli Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie, Rada Gmina Z LZS w Drużbicach.

W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło łącznie 127 warcabistów z całego woj. łódzkiego. Grano system szwajcarskim, na dystansie 9 rund.

W wyniku końcowego rozstrzygnięcia w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych do 19 lat III miejsce zajęła Magdalena Malenta (ZSP Zelów).

W kategorii wiekowej kobiet do 35 lat I miejsce zajęła Sylwia Trębacz (LZS Kurów), III miejsce Magdalena Zawodzińska (LZS Łobudzice).

W wyróżnieniach indywidualnych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych do 19 lat mężczyzn II miejsce zajął Dawid Wrzesiak (ZSP Zelów).

<<< Szczegółowy końcowy sędziowski komunikat mistrzostw >>>

Najbliższe zawody sportowe