Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 

   22 maja br. w Zespole Szkół Przedszkolno-Podstawowym w Drużbicach uczestniczyliśmy w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych. W tegorocznych mistrzostwach łącznie wzięło udział 77 uczestniczek / uczestników w tym 17 warcabistek, warcabistów reprezentujących Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. W wyniku rywalizacji na dystansie 9 rund w klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja składająca się z jednej kobiety i trzech mężczyzn zajęła II miejsce. W składzie drużynowej znalazła się liderka Sylwia Trębacz, Sowała Andrzej, Pająk Kacper, oraz Rybak Bartosz. W klasyfikacji OPEN wśród kobiet zwyciężyła Trębacz Sylwia, na ósmym miejscu została sklasyfikowana Sobczyk Katarzyna,  jedenaste miejsce - Smolna Paulina.

  Wśród mężczyzn w ogólnej punktacji trzecie miejsce Sowała Andrzej, piąte - Pająk Kacper, jedenaste - Rybak Bartosz. W kategorii wiekowej kobiet powyżej 20-lat pierwsze miejsce Sylwia Trębacz, czwarte - Sobczyk Katarzyna, piąte - Smolna Paulina. W kategorii wiekowej mężczyzn: 10 - Smolny Kacper, natomiast w kategorii do 20 lat I - Pająk Kacper, III - Soboń Jakub. W klasyfikacji wiekowej do 50 lat IV miejsce - Rybak Bartosz, VI - Wrzesiak Dawid., VIII - Kot Damian, IX - Kożuchowski Krystian, X - Sobczyk Rafał, XIII - Czaplicki Krzysztof. Wśród panów powyżej 50 roku życia: II - Sowała Andrzej, V - Walaszczyk Zdzisław, VI - Saktura Jacek, VIII - Kot Kazimierz. W zawodach, oraz wręczeniu wyróżnień uczestniczyli: Wiceprezes Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie Marek Mazur, sekretarz Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Władysław Błoch, sekretarz gminy Drużbice Julita Szmigielska. Sędziowie zawodów: Magdalena Zawodzińska, Jacek Krajda, Zygmunt Ślęzak.

  Są to pierwsze zawody w dyscyplinie warcabowej, bez zaangażowanej osoby, który również sędziował, oraz uczestniczył w zawodach, prezesa MG LKS Zelów, świętej pamięci Szczepana Krajdy. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, jak i pomocą serdecznie zapraszamy do współpracy w celu zorganizowania Mistrzostw Zelowa w Warcabach 64/100-polowych imienia Szczepana Krajdy. Miejmy nadzieje, iż nasze plany nie pokrzyżuje obecna sytuacja epidemiologiczna i najprawdopodobniej w miesiącu wrzesień - październik będziemy mieli możliwość zorganizowania upamiętniającego turnieju - memoriału za ś.p. Szczepana.

 <<< Komunikat w wersji .pdf >>>

 

Autorzy zdjęć: Magdalena Zawodzińska, Jacek Krajda.

Obszerniejsza relacja zdjęciowa dostępna w zakładce "zdjęcia - lub klikając w link, oraz na profilu facebookowego naszego klubu sportowego.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

Lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin