Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie dh. Szczepana Krajdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, III – OSP Bujny Szlacheckie, IV – OSP Pożdżenice, V – OSP Grabostów.

O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2

Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!

Jednocześnie zapraszamy również już w najbliższą niedzielę na Orlikowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka dla drużyn piłkarskich z miasta i gminy Zelów. 20.09.2020r, godz. 15:00, Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie. Organizatorem jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. Zapraszamy.

O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2

Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!

{jcomments on}