Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

3 grudnia br. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Zelowie Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie wspólnie z Zelowską Sekcją Warcabową zorganizowaliśmy Mikołajkowy Turniej Warcabowy dla mieszkańców miasta i gminy Zelów.

W tegorocznym przedświątecznym turnieju udział wzięło 25 warcabistek i warcabistów. W kategorii wiekowej kobiet zwyciężyła Magdalena Zawodzińska, Ii – Julia Duraj, III – Iwona Górna. W kategorii wiekowej do 10 lat wśród chłopców I miejsce Stanisław Sowała, II – Filip Franc, III – Jan Guzicki. W kategorii wiekowej mężczyzn do 25 lat I miejsce Mateusz Duraj, II – Bartosz Rybak, III – Filip Admaczyk. W kategorii wiekowej mężczyzn powyżej 25 lat I miejsce Bartosz Sowała, II – Józef Brzozowski, III – Tadeusz Ciura. Uroczystego podsumowania turnieju dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski, wraz z Prezesem MG LKS Zelów Andrzej Gudzio.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Zelowa za objęcie Honorowego Patronatu jak i również ufundowanie pamiątkowych Mikołajkowych medali dla wszystkich biorących udział w turnieju. Najmłodsi uczestniczy otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Zelowa.

Dziękujemy również firmie „TROJANKA” cukiernia – piekarnia w Zelowie za pomoc organizacyjną, jak i również ufundowanie słodkiego poczęstunku dla dzieciaków.

Relacja Zdjęciowa