(reprezentacja OSP Wygiełzowa)

11 listopada br. w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie odbyły się gminne igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W igrzyskach udział mógł wziąć każdy, bez względu na wiek. W tegorocznej rywalizacji udział wzięły przedstawiciele firm, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, szkół. Najlepsi w poszczególnych dyscyplinach już w najbliższą niedzielę 16 listopada br. w gimnazjum w Łobudzicach będą reprezentować miasto i gminę Zelów podczas powiatowych igrzysk LZS. Końcowa drużynowa kolejność miejsc: I - ZSP I Zelów, II - ZSO Zelów, III - LZS OSP Kurów, IV - OSP Łobudzice, V - OSP Wygiełzów - udział wzięło 13 drużyn.

 

 

Końcowy komunikat igrzysk

Tabela końcowa mistrzostw (.pdf)

Tabela końcowa mistrzostw (drużynowa)

W wyniku rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

 Warcaby - kobiety

1. Sylwia Trębacz - LZS OSP Kurów

2. Anita Marynowska - ZSO Zelów

3. Agata Woźniak - ZSP Zelów

4. Grażyna Kazimierczak - LZS OSP Kurów

5. Magdalena Zawodzińska - OSP Łobudzice

 

Warcaby - mężczyźni

1. Bartosz Sowała - LZS OSP Kurów

2. Andrzej Sowała - LZS OSP Kurów

3. Józef Brzozowski - OSP Łobudzice

4. Szczepan Krajda - OSP Łobudzice

5. Kamil Woźniak - ZSP Zelów

 

Szachy - kobiety

1. Olga Kopeć - OSP Łobudzice

2. Anna Jachymek - LZS OSP Kurów

3. Iwona Karbowniczak - ZSP Zelów

 

Szachy - mężczyźni

1. Tadeusz Ciura - OSP Łobudzice

2. Bartłomiej Słama - ZSO Zelów

3. Mariusz Kazimierczak - LZS OSP Kurów

4. Grzegorz Politański - Zelów i środowisko

5. Kamil Rojszczak - ZSO Zelów

 

Biegi - Kobiety

1. Paulina Gołuch - ZSO Zelów

2. Magdalena Malenta - ZSP Zelów

3. Karolina Bartczak - ZSP Zelów

4. Magdalena Marcek - ZSO Zelów

 

Biegi - mężczyźni

1. Michał Storczyk - ZSO Zelów

2. Mateusz Anglart - ZSP Zelów

3. Patryk Pietryszka - ZSO Zelów

4. Patryk Pietryszka- ZSP Zelów

5. Łukasz Pełka - OSP Wygiełzów

 

Wielobój sprawnościowy

rzut do kosza

1. Adam Zeja - ZSO Zelów

2-3. Bartosz Nowak - OSP Wygiełzów

2-3. Oskar Niewiadomski - ZSP Zelów

4. Robert Zdziechowski - LZS OSP Kurów

5-6. Mateusz Wojciechowski - ZSP Zelów

 

Piłka lekarska

1. Mateusz Wojciechowski - ZSP Zelów

2. Oskar Niewiadomski - ZSP Zelów

3. Bartosz Nowak - OSP Wygiełzów

4. Krzysztof Kazimierczak - LZS OSP Kurów

5. Łukasz Zaworski - ZSO Zelów

 

Slalom 

1. Oskar Niewiadomski - ZSP Zelów

2. Mateusz Wojciechowski - ZSP Zelów

3. Adam Zeja - ZSO Zelów

4. Krzysztof Kazimierczak- LZS OSP Kurów

5. Bartosz Nowak - OSP Wygiełzów

 

Podsumowanie Wieloboju Sprawnościowego

1. Oskar Niewiadomski - ZSP Zelów

2. Mateusz Wojciechowski - ZSP Zelów

3. Adam Zeja - ZSO Zelów

4. Bartosz Nowak - OSP Wygiełzów

5. Krzysztof Kazimierczak - LZS OSP Kurów

 

Tenis Stołowy - kobiety

1. Martyna Stępień - Łobudzice

2. Aneta Frątczak - OSP Łobudzice

3. Natalia Kurczewska - Łobudzice

4. Angelika Michalak - OSP Łobudzice

5-8. Natalia Rogozińska - ZSP Zelów

 

Tenis Stołowy - mężczyźni

1. Kamil Frątczak - OSP Łobudzice

2. Michał Kluka - SPON Zelów

3. Kazimierz Wędzik - OSP Łobudzice

4. Krzysztof Saktura - Bujny Szlacheckie

5. Sebastian Woźniak - ZSP I Zelów

 

Rzut lotką - kobiety

1. Patrycja Woźniak - ZSP I Zelów

2. Natalia Jaworska - ZSP I Zelów

3. Sylwia Ignaczak - ZSO Zelów

4. Jolanta Marynowska - ZSO Zelów

5. Paulina Antoszczak - Bujny Szlacheckie

 

Rzut Lotką - mężczyźni 

1. Piotr Łyszkowicz - OSP Wygiełzów

2. Andrzej Gudzio - ZSP Zelów

3. Henryk Trębacz - LZS OSP Kurów

4. Marek Martyniak - ZSP Zelów

5. Patryk Kubiak - Bujny Szlacheckie

 

Podnoszenie Odważnika - 17,5 kg

1. Mateusz Pruszkowski - ZSP Zelów

2. Bartosz Pruszkowski - ZSP Zelów

3. Włodzimierz Chrzanowski - LZS OSP Kurów

4. Tadeusz Marynowski - Zelów i środowisko

5. Sławomir Kacperski - OSP Wygiełzów

 

Przeciąganie Liny

1. Reprezentacja z ZSP I Zelów

2. Reprezentacja z ZSP II Zelów

3. Reprezentacja z LZS OSP Kurów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna