Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz Ludowe Zespoły Sportowe ZSP w Zelowie serdecznie zapraszają 10 listopada 2019 roku, oficjalne rozpoczęcie od godziny 15:00 do hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie (ul. Kilińskiego 5) mieszkańców miasta i gminy Zelów do wzięcia udziału w tegorocznych halowych igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. W igrzyskach organizowanych przez nasze Zrzeszenie mogą brać udział i startować wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, młodzież reprezentująca daną szkołę, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i inne organizacje działające w naszej gminie.

Igrzyska zostaną przeprowadzone w następujących konkurencjach kobiecych oraz męskich: szachy, warcaby, tenis stołowy, rzut lotką, biegi przełajowe, przeciąganie liny (2 mężczyzn + 1 kobieta), wielobój sprawnościowy oraz podnoszenie 17,5 kg odważnika. Każdy uczestnik lub uczestniczka w poszczególnej konkurencji będzie wliczana/ wliczany do punktacji drużynowej igrzysk (szczegóły punktacji w regulaminie igrzysk - załącznik ). Przypominamy, iż zawodniczka / zawodnik może startować tylko i wyłącznie w jednej z konkurencji. W danej konkurencji dana drużyna może wystawić maksymalnie dwie zawodniczki i dwóch zawodników. Suma punktów z konkurencji indywidualnych daje kolejność końcową w punktacji drużynowej.

UWAGA! W związku z tym, iż dyscyplina tenisa stołowego żeńskiej oraz męskiej trwa dużej niż pozostałe dyscypliny, oficjalne rozpoczęcie tej dyscypliny będzie o godzinie 14:00. Jednocześnie zwracamy się z prośbą minimum 15 minut przed planowaną konkurencją o stawienie się uczestniczki / uczestnika w miejscu przeprowadzenia danej dyscypliny sportowej.

Zwycięzcy poszczególnej konkurencji będą reprezentować naszą gminę na Igrzyskach Wojewódzkich - 24 listopada br. w Moszczenicy.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym regulaminem igrzysk

Życzymy powodzenia! Serdecznie Zapraszamy!