Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/wojewodzki_plebiscyt_sportowy

(Zwycięska drużyna MG LKS Zelów - na zdjęciu wiceprzewodniczący RW Z LZS w Łodzi Zdzisław Wawrzewski, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, wójt gminy Bełchatów Kamil Ładziak, Przewodniczący Rady Gminy Bełchatów Jacek Ludwiczak, Zbigniew Król reprezentujący Gminne Zrzeszenie LZS w Bełchatowie)

15 lutego br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łękawie gm. Bełchatów odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w halowej piłce nożnej. W wyniku wcześniejszych eliminacji do najlepszej piątki turnieju awansowała również nasza drużyna. MG LKS Zelów po pierwszym  remisie z MLKS Konopnicą (powiat wieluński) oraz kolejnych trzech wygranych meczach udowodniła iż tytuł najlepszej drużyny w woj. łódzkim zdobyty w roku 2014 nie był tylko przypadkiem. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie! W wyróżnieniach indywidualnych najlepszym strzelcem został Grzegorz Tomaszczyk - 5 bramek.

Zwycięska drużyna MG LKS Zelów wystąpił w następującym składzie: Damian Wszelaki, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Łukasz Szafran, Dawid Peflik, Damian Malinowski, Hubert Muszyński, Rafał Bednarek. Kierownik drużyny: Zdzisław Kamola, Prezesem klubu jest: Szczepan Krajda.

Lp. Drużyna: - Drużyna Wynik
1. LKS "Zawisza" Pajęczno - LZS Chąśno 1:0