13 lipca 2014 r na stadionie LKS OMEGA Kleszczów oraz obiekcie SolPark zostały rozegrane Mistrzostwa LZS powiatu bełchatowskiego w piłce nożnej drużyn niezrzeszonych. Do rywalizacji sportowej przystąpiły cztery drużyny reprezentujący gminę Bełchatów, Kluki, Kleszczów oraz Zelów.

Reprezentacja Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie poraz kolejny udowodniła iż tytuł ubiegłoroczny mistrza pow. bełchatowskiego nie był przypadkowy.

Zwycięzca MG LKS Zelów oraz druga drużyna mistrzostw LZS Bełchatów będą reprezentowały powiat bełchatowski w Finałach Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Pilce Nożnej Drużyn Niezwiązkowych. Mistrzostwa te na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie 27 lipca br. o godz. 9:30. Serdecznie Państwa zapraszamy! (regulamin .pdf) Współorganizatorami będzie: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki, MG LKS w Zelowie.

Grano systemem każdy z każdym.

Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań:

Tabela:

Zwycięska drużyna Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie wystąpiła w następującym składzie:Andrzej Lotczyk, Robert Marynowski, Tadeusz Marynowski, Krzysztof Ratajczyk, Tomasz Papuga, Jakub Mikołajczyk, Tomasz Lisiecki, Bartłomiej Piechulski, Grzegorz Tomaszczyk, Tomasz Niedzielski, Adrian Mik, Damian Wszelaki, Dawid Peflik, Grzegorz Kowalczyk, Mateusz Maciejewski, Rafał Mielczarek, Bartłomiej Malenta. Trener: Zdzisław Kamola, Prezes MG LKS w Zelowie Szczepan Krajda.

 

Autor: Aktimel, 16.07.2014r

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe zawody sportowe

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA