Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

aktualności - slajdy

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.
        Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie w dniu 19-20 listopada w Szkole Podstawowej w Łobudzicach byliśmy organizatorami Halowych Igrzysk dla Mieszkańców Miasta i Gminy Zelów. Dla zwycięzców w poszczególnych konkurencja organizator ufundował pamiątkowe medale, które zostały wręczone przez Panią Anette Mądry Zastępcę Burmistrza Zelowa.
 
 
    Udział w tegorocznej rywalizacji wzięło 100 zawodniczek i zawodników startując w poszczególnych konkurencjach.
 
Zwycięzcami w warcabach kobiet zostały:
I – Sylwia Trębacz
II – Katarzyna Sobczyk
III – Magdalena Zawodzińska
 
Warcaby – mężczyźni:
I – Andrzej Sowała,
II – Bartosz Sowała
III – Zdzisław Waleszczyk
 
Wśród szachów kobiet udział wzięła tylko jedna uczestniczka zwyciężając poszczególną konkurencje, wśród mężczyzn najlepszymi zostali:
I – Wójcik Jakub
II – Wójcik Huber
III – Tokarczyk Michał.
 
W tenisie stołowym kobiet:
I - Aleksandra Sima
II – Paulina Gapik
III – Kinga Więcsławska
 
W tenisie stołowym mężczyzn:
I - Krzysztof Bednarek
II – Sebastian Woźniak
III – Kamil Czekalski
 
W przeciąganiu liny wystartowały w składzie dwóch mężczyzn i jedna kobieta:
I miejsce dla Pauliny Smolnej, Kamila Wojtczyka, Mateusza Pruszkowskiego.
II miejsce – Kamila Zgondek, Andrzej Tarka, Artur Kozłowski
III – Arina Pawlikiewicz, Bartosz Stachowiak, Paweł Walczak
 
W podnoszenie odważnika o wadze 17,5 kilograma zwyciężył:
I- Bartosz Pruszkowski
II – Mateusz Anglart
III – Kamil Wojtczyk.
 
W rzucie lotką kobiet :
I- Paulina Smolna,
II - Arina Pawlikiewicz,
III – Iwona Górna 
 
W rzucie lotką mężczyzn:
I – Rafał Sobczyk
II – Marcin Brzozowski
III – Krzysztof Bednarek
 
W konkurencji wieloboju sprawnościowego, w którego w skład wchodzą trzy konkurencje sprawnościowe :
I-Artur Kozłowski
II – Paweł Walczak
III – Bartosz Stachowiak.
 
Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach już w najbliższą niedzielę będą reprezentować miasto i gminę Zelów podczas Wojewódzkich Halowych Igrzyskach LZS w Opocznie.
 
Dyscypliny szachowe, warcabowe obsługiwała Zelowska Sekcja Warcabowe, tenis stołowy - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "KUSY" Łobudzice.
Gratulujemy zwycięzca, startu w Igrzyskach i życzmy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.
 
Realizacja zadania dofinansowana dzięki Fundacji ORLEN.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

01 Cze 2025
Dzień Dziecka
Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30