Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

aktualności - slajdy

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

Zwycięzca MG LKS Zelów oraz druga drużyna mistrzostw LZS Bełchatów będą reprezentowały powiat bełchatowski w Finałach Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Pilce Nożnej Drużyn Niezwiązkowych. Mistrzostwa te na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie 27 lipca br. o godz. 9:30. Serdecznie Państwa zapraszamy! (regulamin .pdf) Współorganizatorami będzie: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki, MG LKS w Zelowie.

Grano systemem każdy z każdym.

Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań:

Tabela:

Zwycięska drużyna Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie wystąpiła w następującym składzie:Andrzej Lotczyk, Robert Marynowski, Tadeusz Marynowski, Krzysztof Ratajczyk, Tomasz Papuga, Jakub Mikołajczyk, Tomasz Lisiecki, Bartłomiej Piechulski, Grzegorz Tomaszczyk, Tomasz Niedzielski, Adrian Mik, Damian Wszelaki, Dawid Peflik, Grzegorz Kowalczyk, Mateusz Maciejewski, Rafał Mielczarek, Bartłomiej Malenta. Trener: Zdzisław Kamola, Prezes MG LKS w Zelowie Szczepan Krajda.

 

Autor: Aktimel, 16.07.2014r

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

01 Cze 2024
Dzień Dziecka
Wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1