Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

aktualności - slajdy

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 27 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Drużbicach zostaną rozegrane coroczne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w warcabach 64-polowych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w tegorocznych mistrzostwach. W tym celu prosimy o kontakt po przez profil facebookowy www.facebook.com/lkszelow, kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt profilowy z Jacek Krajda, lub Magdalena Zawodzińska

 W zależności od ilości osób chętnych istnieje możliwość w zapewnieniu transportu. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich tych niezdecydowanych, oraz tych, którzy są zainteresowani startem do skontaktowania się w sprawie uczestnictwa i wyjazdu. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału maksymalnie do 20 marca br...

  Jednocześnie informujemy, iż oficjalnie w ostatnich dniach została podjęta również decyzja o zorganizowaniu II Mistrzostw Zelowa w Warcabach im. Szczepana Krajdy - 2 październik 2022 roku, obiekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach. Szczegółowe informacje, komunikaty organizacyjne, regulamin niebawem ;-)

 

<<< Strona internetowa dotycząca warcabów www.warcaby.lkszelow.pl >>>

<<< Regulamin tegorocznych mistrzostw: Drużbice 2022 >>>

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

01 Cze 2024
Dzień Dziecka
Wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1