Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

aktualności - slajdy

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Z przykrością zawiadamiamy, iż 29 września br. w godzinach porannych odszedł od nas zasłużony druh, działacz Ludowych Zespołów Sportowych ś.p. Henryk Trębacz. Pełnił wiele funkcji społecznych, był aktywnym strażakiem uczestniczącym w niezliczonej ilości zagrożeń miejscowych, akcjach ratowniczo-gaśniczych. W poprzednich latach pełnił również funkcję Prezesa jednostki OSP Kurów. Od kilku kadencji, a obecnie skarbnik był również w Zarządzie Prezydium Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie, jak i Zarządzie Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie. Był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami Związku OSP RP, jak i odznaczeniem zasłużony dla województwa łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych.
 
  Druha Henryka z przykrością pożegnamy w najbliższą sobotę 3 października br, o godzinie 13:00 (wystawienie trumny z ciałem o godz. 12:00), w Parafii Nawrócenia Świętego Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie.
 
[*] Spoczywaj w pokoju, żegnaj... [*]
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

01 Cze 2024
Dzień Dziecka
Maj 2024
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2