Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Znajdziesz Nas

aktualności - slajdy

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach
I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025
ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

(Skład reprezentacji Zelowa, którzy zajęli II miejsce: Malinowska Martyna, Malinowska Katarzyna, Ostojska Katarzyna, Zamolska Magdalena, Jarosińska Magdalena, Wiśniewska Kinga, Skura Karina, Leśniewska Weronika, Zamolska Martyna - trener Gudzio Andrzej)

   17 listopada br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie zostały przeprowadzone finały Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenia LZS w koszykówce kobiet i mężczyzn. Do finałów mistrzostw wśród kobiet zakwalifikowały się trzy zespoły z LUKS "Trójka" Sieradz, ULKS Działoszyn i MG LKS Zelów reprezentowany przez Szkołę Ponadpodstawową w Zelowie. W wyniku rywalizacji wśród Pań w meczach każdy z każdym ostateczna kolejność miejsc przedstawia się następująco. Zwyciężyła drużyna z LUKS "Trójka" Sieradz, drugie miejsce dla MG LKS w Zelowie i trzecie dla ULKS Działoszyn.

(Skład zwycięskiej drużyny LKS Ku Chwalę Basketball Zelów: Tokarczyk Łukasz, Tokarczyk Piotr, Kutasko Stanisław, Glejzer Kamil, Skrzypiec Artur, Pietruszewski Tomasz, Niewiadomoski Rafał)

  Tego samego dnia również w Zelowie zostały rozegrane wojewódzkie mistrzostwa w piłce koszykowej mężczyzn. W meczu finałowym spotkały się dwa najsilniejsze zespoły, walka trwała do ostatniej sekundy. Po niezwykle zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z LKS Ku Chwalę Basketball Zelów pokonując drużynę z LZS Grabica 35:33. Reprezentacja Zelowa na swoim koncie ma kilka bardzo ważnych sukcesów, są to dwukrotni mistrzostwie Ogólnopolskich Igrzysk Zrzeszenia LZS, oraz mistrzowie i wicemistrzostwie województwa Zrzeszenia LZS w koszykówce halowej jak i plenerowej. Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Najbliższe zawody sportowe

01 Cze 2024
Dzień Dziecka
Wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1